Jarní novinky z obchodu Litex Brno

Vypadá to, že jaro je konečně tu! S příchodem jara mám pro vás opět inspiraci na nové kolekce z brněnských obchodů a butiků – dnes je tu reportáž od oblíbené české značky Litex! Tu koupíte v Brně v obchodě Litex Brno v Alfa pasáži. Nafotila jsem vám zde celou řadu outfitů na běžné nošení, ale i na cvičení a také plavky, nebo přehozy přes plavky. V obchodě Litex Brno je velký výběr plavek celoročně! Mrkněte na následující článek se spoustou fotek!

Česká značka Litex se těší mimořádné oblibě už opravdu dlouho – oblečení od tohoto brandu je pověstné kvalitním zpracováním, krásnými barvami a vzory a také opravdu pestrou škálou mnoha jedinečných kousků v každé nové kolekci.

Litex nabízí oblečení jak pro běžné, denní nošení, ale i na sport – v nabídce jsou skvěle padnoucí (a neprůhledné) legíny, sportovní podprsenky a topy, funkční kousky – mikiny, nebo i softsheelové bundy, ideální na sportování venku.

Jak také zmiňuji v úvodu, Litex – to jsou také krásné plavky, ať už jednodílné, nebo dvoudílné. Plavky Litex jsou k dostání v mnoha typech, střizích i velikostech, pro každý typ postavy. A pozor – plavky Litex koupíte jak vy, dámy, tak i pánové a děti!

Aktuálně je v obchodě Litex Brno už mnoho krásných novinek z jarní a dokonce i z letní kolekce! Pár zajímavých outfitů pro inspiraci jsem vám zde opět nafotila přímo na sobě, ať všechny věci vidíte hezky přímo v jejich reálné podobě.

Mimo plavky jsou tu dostání už i různé přehozy a lehounké šaty přes plavky! Je to poměrně nepostradatelný kousek oblečení, který na dovolené určitě využijete.

Tyto přehozy tu mají v mnoha barvách, typech materiálů i délkách

Mně osobně nejvíc zaujaly tyto plážové šaty v bílé barvě a krásném zpracování, jsou velmi slušivé!

Prohlédněte si zde i pohodlné šaty, bavlněné, nebo z plavkového materiálu. Užijete je už nyní, na jaro!

Opět jsou šatičky v několika střizích, barvách a variantách. Efektivní je třeba i model s výstřihem na ramena.

Pokud pak sháníte legíny – třeba právě na cvičení, i ty tu samozřejmě mají, v několika délkách, vzorech a barvách!

Vyfotila jsem vám i hezký set na cvičení – legíny a velmi příjemnou sportovní podprsenku. Ta je zde k dostání i ve velkých velikostech!

Jak se vám novinky z obchodu Litex Brno líbí, vybrali byste si? Já věřím, že rozhodně ano. ;)

Obchod Litex najdete v Brně na Jánské 454/11, vchod je z pasáže.

ODKAZ: LITEX BRNO / web
ODKAZ: LITEX BRNO / facebook
ODKAZ: LITEX BRNO / instagram