Inspirace z butiku Toscana Store

Butik Toscana Store rozhodně patří k mým nejoblíbenějším v Brně, musím říct, že paní majitelka má skvělý vkus! Pokud sledujete módní trendy a toužíte se oblékat stylově, právě v tomto obchůdku na Veselé 37 jste na správném místě! Aktuálně je zde v nabídce už celá řada novinek a mnoho z nich jsem vám zde nafotila pro inspiraci, mrkněte v následujícím článku!

Zajít si do butiku Toscana Store, to je vždy radost, pokaždé tu najdu něco, co velmi „nutně potřebuji“ – dámy jistě dobře tuto potřebu znají, že? :)

Sama módu miluji, oblékání, vytváření barevných i stylových kombinací, módní trendy, to vše je mým koníčkem. Ráda sleduji i to, co se danou sezónu „nosí“ a musím uznat, že právě paní majitelka butiku Toscana Store to má skvěle podchycené a vozí do svého butiku na Veselé 37 opravdu nádherné kousky!

Co v butiku Toscana Store aktuálně najdete? Je toho opět opravdu spoustu, nechybí krásně barevné ouftity – blíží se jaro, a to je přece hlavně o krásných barvách, že? :)

V butiku Toscana Store můžete nakoupit i božské komplety – právě komplety jsou další velmi trendy záležitostí!

Komplet, nebo kostým – tedy kalhoty i sako ze stejného materiálu a ve stejné barvě, to vypadá opravdu božsky! Dámám to dodá punc elegance a luxusu.

I já si tento styl oblékání velmi oblíbila, působí totiž velice žensky.

A mimochodem, v případě kostýmů se vůbec nebojte i extravagantnějších kousků, rozzáří vás a jen podtrhnou váš osobitý styl!

Elegantní sukně, které můžete nosit i ve sportovním podání – i ty v butiku Toscana store pořídíte!

Krásné jsou tyto saténové, opět sukni můžete nosit jak k teniskám, tak k botám na podpatku.

Pokud si potrpíte na stylové šaty – ty v butiku Toscana store rozhodně pořídíte!

I šatů zde mají skutečně široký výběr, opět v mnoha stylech a provedeních.

Sexy jsou třeba tyto, krátké denimové šaty – mi jim dodaly ještě originální look díky saténovému šátku.

Božské jsou i dlouhé šaty značky Kocca – na jaro i léto přímo jako dělané!

Dámy, i za sebe vám mohu doporučit, zastavte se do butiku Toscana Store, rozhodně nebudete litovat, mají tu tak krásné věci! A ochotně vám také poradí a pomohou s výběrem.

A mimochodem, pokud vám nějaký kousek nebude sedět – bude třeba potřeba zkrátit, spolupracují tu se švadlenkou a rádi vám model upraví přesně podle potřeb. ;)

Butik Toscana najdete v centru Brna na Veselé 37.

ODKAZ: TOSCANA STORE / facebook
ODKAZ: TOSCANA STORE / instagram