Jarní novinky v obchůdku IvaDekor

Krásné bytové doplňky, dekorace, vonné svíčky, bytový textil, dekorace pro venkovní užití, keramiku…to vše a mnohem více pořídíte v obchůdku IvaDekor, o které vám na blogu často píšu. Pokud hledáte hezký kousek, kterým si to doma zútulnit, nebo sháníte dárek pro někoho blízkého, v obchůdku IvaDekor si rozhodně vyberete! Aktuálně je tu celá řada novinek – mnohé již v duchu jara i blížících se Velikonoc. Opět jsem vám tu mnoho věcí nafotila pro inspiraci – mrkněte v následujícím článku se spoustou fotek!

O obchůdku IvaDekor vám tu píši poměrně často – myslím, že v ohledu bytových doplňků a dekorací nemá v Brně tento obchod obdoby. A nejen v Brně, druhý obchůdek IvaDekor najdete i v Kuřimi, na Tišnovské 270.

V obchůdku IvaDekor je aktuálně k dostání i spoustu dekorací v duchu jara.  Ať už to jsou nejrůznější figurky ptáčků, jarní ozdoby… I tyto věci vám doma vykouzlí tu pravou atmosféru jara i blížících se Velikonoc.

Koupíte zde také dekorace, které můžete použít i do venkovních prostor, třeba na balkon, terasu, nebo i zahradu. Úžasná jsou třeba krmítka pro ptáčky, nebo ptáčci – datlové z keramiky. Ty si můžete pověsit třeba i na balkon, jsou dokonalí! Také jsem jednoho takového pořídila jako dárek a udělal velikou radost. :)

Vtipný a originální dárek jsou i cedulky s výstižnými nápisy! Těch mají v obchodě IvaDekor velký výběr, hodících se pro různé lidi i situace.

Určitě si najdete takovou, která vás (i někoho blízkého) osloví! :)

Krásné jsou i dárkové hrníčky s mnoha motivy v ozdobném balení, opět super tip na dáreček.

Mimochodem, krásné keramiky seženete v obchodě IvaDekor spoustu!

Ať už tradiční český porcelán…

…stylové jsou i klasické a tradiční porcelánové dózy na potraviny.

Mně se tu moc líbily i keramické misky pro pejsky a kočičky!

V obchůdku IvaDekor omrkněte i krásné umělé květiny – luční kvítí! K nerozeznání od toho pravého. :)

A co se pak květin týká, moc hezkou dekorací jsou i tyto keramické makovice – hodí se i do venkovního prostředí, na zahradu, terasu…

Prohlédněte si i další zajímavosti – třeba stylovou poštovní schránku…

…plechový květináč ve tvaru deštníku…

…nebo i bytový textil – deky, přehozy, ručníky, ale i i stylové nákupní tašky.

Zajít si do obchůdku IvaDekor, to je vždy radost. Tolik hezkých věcí na jednom místě – určitě si tu vyberete něco, co potěší…

Obchod IvaDekor najdete v Brně na ulici Horova 16 a také v Kuřimi na Tišnovské 270, vedle známého železářství Staprop.

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram