Inspirace: jarní parfémy, které si zamilujete!

Také si s příchodem nového ročního období vždy uděláte něčím radost? Třeba trendy kouskem do šatníku, nebo jedinečným parfémem, který ve vás evokuje právě atmosféru krásných dnů? Jaro si o nové, svěží vůně přímo říká – a já ve svém následujícím článku představím dvě, které jsem pro letošní jaro vybrala. Jedna z vůní je u mě stálicí, milovaným parfémem, kterému jsem “věrná” už hezkou řadu let a druhý je novinkou, která je ovšem božská! Moc ráda vám tyto dva parfémy doporučím, oba jsou dokonalé a na jaro přímo jako dělané!
Ke každému ročnímu období dle mého vnímání patří zcela jiné vůně. V zimě, na podzim, miluji spíš těžší, kořeněné a dřevité vůně, v létě naopak lehké, květinové a na jaře používám svěží, citrusové, ovocné! A přesně takové jsou i dva parfémy, které vám chci ve svém následujícím článku představit!
Začnu u poměrně známé vůně, o které jsem vám zde mimochodem už kdysi psala a samotnou mě překvapilo, kolik z vás ji zná a používá! A to i přes to, že se jedná o pánský parfém. :)
Ano, můj milovaný Clinique Happy for Men – to je ten zmiňovaný parfém, který používám už tolik let! Je to snad i jediná vůně, která mě postupem času “nepřestala bavit”. Ba naopak, voní mi snad i čím dál tím víc.
Této vůni není podobná žádná jiná, tedy, alespoň jsem ji sama neobjevila. I když jde o pánský parfém, tak díky své lehkosti, svěžesti…jej mohou používat i ženy. Dle mě je to jednoznačně i typ unisex parfému. Dámy, nápis na flakonu “for men” vás v tomto případě nesmí odradit! ;)
Parfém Clinique Happy for Men je citrusová vůně, velmi svěží, podmanivá a sexy. Ucítíte v ní tóny pomerančů, citrónů, ale i lehký dotek santalového dřeva.
Zkrátka – tuto vůni nejde nemilovat!:)
Mým druhým parfémem pro letošní jaro se stal Juliette has a gun Pear Inc. 
I o této značce – Juliette has a gun – jsem vám zde už psala, je to u nás méně známý brand, ale vůně, které nabízí jsou úžasné! Zcela jiné, neodolatelné a velmi podmanivé, v ingrediencích těchto parfémů najdete i poměrně ojedinělé složky.
Já tentokrát vybrala parfém Pear Inc – jak název napovídá, dominantní jsou v této vůni tóny hrušky. I přes to parfém nevnímám jako sladký, hrušku doplňují dřevité tóny, kdy celek působí velmi zajímavě, svěže a svůdně.
Určitě vám doporučuji se právě s parfémy značky Juliette has a gun seznámit, věřím, že si je zamilujete!
Parfémy Juliette has a gun koupíte v ČR v široké nabídce na Notino.cz, stejně tak i parfém Clinique Happy for Men.