Cyklistická sezóna začíná! Inspirace na cyklo oblečení z obchodu 4 KLUCI OD KOL!

Konečně je tu zase jaro a s ním i celá řada radostí a možností outdoorových aktivit! Jednou z  nich je určitě i cyklistika – a i když jsou dny ještě chladné, stačí zvolit to správné oblečení a můžeme na kolo vyrazit. A právě inspirace na krásné, funkční a kvalitní cyklistické oblečení se týká i můj následující článek! Možná si vzpomínáte – loni jsem vám tu představila brněnskou prodejnu kol, cyklistického oblečení a doplňků 4 KLUCI OD KOL. Věřte, tak pestrou nabídku oblečení na kolo jinde v Brně nenajdete! Nedávno jsem vám zde nafotila pár outfitů na kolo, ve kterých vám i nyní rozhodně zima nebude. Mrkněte na článek i na celou řadu fotek!

Cyklistika je jedním z mých nejoblíbenějších sportů a hned, jak to počasí alespoň trochu dovolí, vyrážíme s dětmi na kole do přírody. A jak dobře vím, stejnou „cyklo vášeň“ sdílí i obrovské množství dalších lidí a i vás, čtenářů. Všímám si, že i na mém blogu oceníte tipy, kam v Brně na kolo a také i inspiraci v ohledu cyklistických potřeb a doplňků.

V ohledu cyklistických potřeb a zejména cyklo oblečení rozhodně nemá v Brně konkurenci obchod 4 KLUCI OD KOL! Ten najdete na adrese U Vlečky 5c (mimochodem, pohodlně zde i zaparkujete) a sortiment je zde opravdu úžasný!

V první řadě tu koupíte kola, klasická i elektrokola.
Specializují se zde na prémiové značky Cannondale a GT, jedná se o vysoce kvalitní kola, jak pro amatérské, tak i profesionální užití. Pokud znáte značku Cannondale, jistě víte, že tato kola jsou ve světovém měřítku na trhu TOP!

V čem jsou ovšem v obchodě 4 KLUCI OD KOL naprosto nepřekonatelní, je nabídka cyklistického oblečení, bot, přileb a doplňků! Opravdu, můžete si být jistí, že takto široký sortiment v ohledu oblečení na kolo jinde v Brně nenajdete.

Mimo to, oceníte zde i osobní přístup ke každému zákazníkovi i poradenství – vybrat totiž vhodné oblečení, které vám bude sedět a poskytne požadované funkce není jen tak. :)

V obchodě 4 KLUCI OD KOL koupíte kvalitní cyklo oblečení od mnoha značek, jako jsou Assos, Maloja, Poc, Castelli a Alé. Přilby pak nabízí od značek Mavic, Poc, Giro.

Já jsem vám zde tentokrát nafotila outfity na kolo zejména ze zimních kolekcí daných značek, jsou to věci, které vás zahřejí, dají se skvěle vrstvit a jsou velmi pohodlné.

Skvělé jsou zde i lehké mikiny, bundy z různých typů materiálů. Některé jsou nepromokavé, neprofouknou…

Co se týká pak kalhot na kolo, mají tu modely s dlouhými nohavicemi, některé typy jsou i lehce zateplené, určené pro větší nepřízeň počasí.

U všech typů oblečení, ať už v případě kalhot, mikin, bund…je myšleno samozřejmě na naprostý komfort pohybu. Věci jsou velmi příjemné, dobře sedí na těle – tak, aby vám poskytly maximální pohodlí a zároveň funkci ochrany před chladným počasím.

Vše si můžete také prohlédnout a rovnou objednat na eshopu, kde je rovněž super výběr. Ideální ovšem je stavit se přímo do kamenné prodejny a vše si vyberete přímo zde – navíc, pokud potřebujete poradit, pomoci, nevíte, který kousek vybrat – aby splnil vaše očekávání – moc rádi vám tu poradí a pomohou.

Kamennou prodejnu 4 KLUCI OD KOL najdete na adrese Brno, U Vlečky 5c.

ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / web, eshop
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / instagram
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / facebook