Tip pro krásnou a zdravou pleť – chemický peeling Medik8 v salonu H.a.p.i.

Milé dámy, mám pro vás tip na velmi zajímavé, efektivní a hlavně, neinvazivní pleťové ošetření, které dokáže až zázraky! Jedná se o chemický peeling od renomované značky Medik8, tento peeling pleť hloubkově regeneruje, dokáže ji velmi  znatelně omladit, je skvělý i na akné, pigmentové skvrny, nebo na drobné vrásky. Právě tento peeling nabízí v kosmetickém salonu H.a.p.i. na Minské – vyzkoušela jsem a mohu jen doporučit! Zajímá vás víc? Mrkněte v následujícím článku.

Pokud máte pocit, že vaše pleť by potřebovala opravdu pořádnou „vzpruhu“, je právě chemický peeling skvělou volbou! Co to vlastně „chemický peeling“ je a na jakém principu funguje?

Hned z počátku chci napsat, že „chemický peeling“ je velmi šetrný k vaší pleti. Možná má některá z vás obavy z pojmu „chemický“, ale nemusíte se vůbec bát. Peelingy existují buď na mechanickém principu, nebo právě na chemickém. Peelingy s mechanickým principem určitě dobře znáte, možná je i doma používáte. Jsou to ty typy peelingů, které obsahují různé abrazivní částečky, například cukr, jemně rozemletá jádra plodů, či nadrcená kávová zrna… Tyto abrazivní částečky pak mechanicky obrušují vaši pokožku a zbavují ji svrchních nečistot a odumřelých částeček kůže.

Je to fajn způsob pro zbavení pokožky zbytků loupající se kůže, nečistot – tyto mechanické peelingy jsou super zejména na pokožku celého těla. Ovšem, toto „obrušování“ kůže je naopak například v obličejových partiích k pokožce méně šetrné, může dojít k začervenání, poškrábání…

Chemické peelingy tyto abrazivní částečky neobsahují. Obsahují látky, díky kterým působí hloubkově a pleť regenerují a renovují. Jsou šetrné, nedochází při jejich působení k mechanickému dráždění pokožky. A samozřejmě, jak jsem již zmínila, jedná se o zcela neinvazivní typ ošetření.

Opravdu skvělé chemické peelingy nabízí renomovaná značka lékařské kosmetiky Medik8, se kterou pracují právě v salonu H.a.p.i. na Minské. O tomto salonu vám tu často píši, mají super služby, já si nemohu vynachválit jejich laminaci obočí, nebo pedikúru!

Zpátky k chemickým peelingům, které v salonu H.a.p.i. slečna Iva rovněž nabízí. Právě u značky Medik8 si můžete být jistí opravdu špičkovou kvalitou, sama mám také s touto kosmetikou skvělé zkušenosti.

Peelingy Medik8 nabízí v salonu H.a.p.i. v celkem třech typech – cílené buď na pigmentace, na akné, nebo na vrásky. Vyberete si tedy takový peeling s cílem řešit ten problém, který vás nejvíce trápí.

Tyto peelingy je možné provádět celoročně, jen u peelingu pro depigmentaci se následně musí dát pozor následujících pár dnů po ošetření při pobytu na sluníčku.

Pro docílení maximálního efektu je dobré peelingy opakovat, a to v nejlepší variantě v celkem šesti kúrách.

Peeling funguje tak, že působí hloubkově – a jeho působením dojde k odstranění té nejsvrchnější části kůže, ta se oloupe a vytvoří se nová, krásná a zdravá. Intenzita loupání je individuální, nemusíte se obávat nějakého děsivého loupání – jen cca 3-4 dny po ošetření pleť stále pracuje a dochází k její proměně.

Ošetření peelingem Medik8  probíhá následovně – pleť se dokonale odlíčí, zakryjí se rty, oči, obočí – citlivé partie obličeje, kde působení peelingu není žádoucí.

Následně se nanese dezinfekce, tzv. „pre peel“, pak už se jen aplikuje na pleť samotný peeling, který se nechá působit. Textura peelingu je tekutá, bez zmiňovaných abrazivních částeček kůže. Peeling se nechá působit, během této doby může pleť lehce štípat, ale je to zcela normální, dané aktivací peelingu.

Pleť je už po prvním ošetření velmi hladká, jemná, velmi příjemná na dotek.
Dámy, pokud hledáte jarní vzpruhu pro vaši pleť s nejvyšším možným efektem, bez invazivního zásahu, je chemický peeling Medik8 tou nejlepší volbou!

Salon H.a.p.i. najdete v Brně na Minské 18.

ODKAZ: SALON H.a.p.i. / web
ODKAZ: SALON H.a.p.i. / facebook
ODKAZ: SALON H.a.p.i. / instagram