Představuji: obchod & e-shop Letokruh

Ve svém následujícím článku opět věnuji prostor jednomu z velmi zajímavých obchůdků v Brně, který si rozhodně zaslouží, abyste o něm věděli. Obchod se jmenuje Letokruh a nabízí kvalitní produkty pro péči o tělo i mysl z pohledu přírody. Pestrý sortiment zde tak potěší všechny příznivce zdravého životního stylu a alternativních směrů péče o zdraví, koupíte tu bylinky, bylinné směsi a čaje, tinktury, doplňky stravy, ale i literaturu, drobné dárečky od českých tvůrců, nebo zdravé lahve… Mimochodem, nabídku obchůdku najdete i na e-shopu www.letokruh.com. Sympatický obchod Letokruh vám blíže představím ve své reportáži…

Sama jsem zastánkyní zdravého životního stylu, zajímám se i o různé alternativní cesty péče o zdraví. Jsem v tomto směru i vychována, můj tatínek byl lékař a zaměřoval se i na alternativní medicínu. Maminka měla obchod se zdravou výživou, kde jsem často i pracovala na brigádách – měla jsem tak skvělou příležitost seznámit se s mnohými pro mě velmi zajímavými produkty.

Cestou zdravého životního stylu se snažím jít i dodnes. Samozřejmě v žádném případně neodsuzuji klasickou medicínu a lékařské postupy, nicméně přírodní péči o zdraví beru jako podpůrnou a pokud k ní přistupujete zodpovědně, tak i velmi přínosnou.

I proto vám zde velice ráda představím právě obchůdek & e-shop Letokruh, který se zaměřuje na kvalitní produkty pro péči o tělo i mysl z pohledu přírody.
Kamennou prodejnu Letokruh najdete v Brně – Žabovřeskách na Horově 71 již 7. rokem, mimochodem – možná někteří budete znát i Centrum Letokruh na Králové ulici – jedná se o centrum služeb se zaměřením na masáže.

Obchod Letokruh nabízí celou řadu velmi zajímavých a hlavně kvalitních produktů! Paní majitelka veškeré tyto produkty pečlivě vybírá, kdy hlavními kritérii pro zařazení do sortimentu jsou špičková kvalita, dobré složení bez zbytečné chemie, ale třeba i česká výroba.

Přes 90% produktů v obchodě Letokruh je tak české produkce, mimo to, 99% je i ve veganském složení.

Co přesně zde najdete? Je toho skutečně mnoho!
Zmínit musím zejména bylinné přípravky – sypané bylinné směsi, bylinné čaje, nebo i tinktury! Ty jsou velmi oblíbené a jak mohu potvrdit i ze své zkušenosti, také velmi účinné. Třeba taková lichořeřišnice je skvělým přírodním antibiotikem – mám ověřeno!

V obchůdku Letokruh koupíte i Bachovy bylinné esence – jistě mnozí znáte. Mimochodem, paní majitelka vám zde může i Bachovy esence namíchat přesně podle vašich potřeb.

Vybírat tu můžete pak i přírodní kosmetiku, svíčky, aroma lampy, skvělé jsou i speciální „chytré lahve“ – některé mají uvnitř minerální kameny, které čistí vodu!

Co se pak týká značek, zmínit musím zejména vynikající čaje Sonnentor, kosmetiku Saloos, Nobilis, bylinky od Dědka kořenáře nebo z Bylinářství Jukl, vitamíny Mercola a zajímavé Schüslerovy tkáňové soli – produkty, které jsou výborné pro rychlé doplnění minerálů, díky svému principu výroby.

Ovšem, v obchůdku Letokruh seženete i velmi kvalitní sirupy od Sedmikrásky, dárečky, drobnosti, hry od Duhové kočky, nebo zajímavé knihy se zaměřením na alternativní péči o zdraví…

Spoustu těchto krásných a kvalitních produktů se pak hodí i coby skvělé vánoční dárky!

Pokud si tu nejste jistí výběrem, potřebujete poradit, co by přesně váš problém pomohlo řešit – rádi se vám budou v obchůdku Letokruh věnovat. Právě na osobním přístupu ke všem zákazníkům si zde zakládají, osobní poradenství je zde už samozřejmostí. Paní majitelka má i mnoho certifikací a zkušeností, co se týká právě alternativních směrů.

Jak jsem zmínila, obchůdek Letokruh má i svůj e-shop www.letokruh.cz, nakupovat můžete tedy i online. Ovšem, osobně vám doporučuji zajít právě i do kamenné prodejny, kde si vše můžete prohlédnout a hlavně, rádi vám zde poradí, pomohou, popovídají si s vámi. A i to je rozhodně velmi vítané a ceněné!

Obchod Letokruh najdete v Brně na Horově 71.

ODKAZ: LETOKRUH / web, eshop
ODKAZ: LETOKRUH / facebook
ODKAZ: LETOKRUH / instagram