Inspirace na dárky, které chutnají!

Vánoce jsou tu už za pár dnů – chybí vám stále pár dárků a opravdu nevíte, co koupit? Vsaďte na dárky, které jsou zárukou úspěchu! Chybu neuděláte určitě s dárkovým balením potravin, výborné jsou třeba i sušené plody – ovoce, ořechy, nebo i zdravé mlsání. Pro rodiče, prarodiče se mohou hodit i vitamíny a doplňky stravy. Mám pro vás pár svých tipů – jedlé dárky se totiž letos objeví i pod naším stromečkem!

Vymýšlet vhodné dárky pro své blízké – to jsou každoroční „starosti“ patřící k Vánocům. Každý z nás chce udělat radost, ovšem záruka úspěchu je někdy opravdu nejistá. :) Zvláště, pokud je člověk, kterého chceme obdarovat nenáročný a nemá žádné vyslovené přání.

Sama to dobře znám – typickým příkladem je třeba moje babička, která každoročně nechce „nic“. A pokud se jí snažím překvapit – loni třeba dekoracemi domů – setkám se vždy s tím, že jen zbytečně utrácím peníze, protože ona zkrátka už opravdu nic nepotřebuje… Přesně takových lidí je spoustu – věřím, že v každé rodině je člověk, pro kterého se vhodné dárky hledají jen velmi těžko.

Pro tento typ lidí jsou naprosto skvělé „jedlé dárky“! Opravdu – kvalitní potraviny, ale i doplňky stravy, vitamíny… to je něco, co každý zaručeně využije. Zvláště i v aktuální době, kdy jsou potraviny dražší. Balíček nějakých dobrot – tím se zkrátka nikdy nic nepokazí!

I u nás se letos takové dárky pod stromečkem objeví – mám pro vás pár svých tipů, co každoročně v tomto směru nakupuji.

Mezi mé nejoblíbenější jedlé dárky patří ty od značky MIXIT! Jejich sušené ovoce, ořechy, müsli, ale i další zdravé mlsání milují snad všichni u nás v rodině.

Doporučuji vyzkoušet hlavně mrazem sušené ovoce – věřte, i obyčejný banán sušený od MIXIT je opravdovou lahůdkou!

Výborné je ji Low carb müsli – ideální pro věčné „dietáře“! :)

Mimo tento typ produktů pak MIXIT nabízí i skvělé sypané čaje – letos jsem pod stromeček vybrala MIXIT Mixitea Honeybush – čaj se skořicí a zázvorem, na zimu přímo ideální!

Obecně zdravá výživa je skvělým tipem na dárky. Mnohé firmy nabízí i krásné vánoční dárkové sady – třeba tato Allnature Mlsání obsahuje 4 balíčky zdravých dobrot. Jedná se o sušené ovoce v čokoládě, toto určitě bude chutnat každému!

Darovat ovšem můžete i nejrůznější doplňky stravy, vitamíny a výživové doplňky, dámy potěší třeba vitamíny na podporu růstu vlasů…

Pro prarodiče můžete vybrat i dárkové sety s vitamíny, které třeba běžně užívají.

Mimochodem, pro sportovce se pak coby vhodné dárky mohou hodit i proteiny, speciální výživa, tyčinky…

Můj tip – produkty od značky Waterdrop, která se zabývá pitným režimem. Tato značka nabízí speciální Microdrinky a Microtea, kterými si ochutíte vodu. Mimo to, koupit můžete i nádherné lahve na pití!

 

Všechny výše uvedené produkty koupíte na Notino.