Představuji: nový obchůdek s dětskou módou Bambini Fashion

Maminky – musím vám napsat o zbrusu novém obchůdku s krásnou a hlavně, cenově dostupnou dětskou módou! Obchod se jmenuje Bambini Fashion, najdete ho na Minské 55 – a nedávno jsem vám zde nafotila pár fotek, ať máte přehled, jakou parádu pro dětičky tu najdete. A že je z čeho vybírat! Oceňuji i pestrý sortiment softsheelového oblečení, v chladném počasí děti rozhodně užijí. Čtěte dál!

Najít pro děti krásné, kvalitní a také cenově dostupné oblečení, to vůbec není jen tak… Musím říct, že i nabídka velkých a známých módních řetězců často pro děti nabízí předražené a ne hezké věci… A jak víme, děti rostou a právě oblečení je u nich poměrně krátkodobou záležitostí.

Pokud tedy nechcete investovat do dětského oblečení závratné částky, ale i přesto chcete děti oblékat hezky, stylově a originálně – věřím, že vás osloví právě můj článek!
V Brně, na Minské 55, se před pár dny otevřel zcela nový obchůdek, jmenuje se BAMBINI FASHION a nabízí dětskou butikovou módu. Jedná se opravdu o nádherné věci, pro kluky i holčičky.

Co se velikostí týká, koupíte zde věci pro děti cca od 1 roku věku, až po asi 13 let. Od mnoha věcí v obchodě mají k dispozici velkou škálu velikostí, takže si určitě vyberete.

Mě zaujaly nádherné mikiny na holčičky, s kouzelnými obrázky…

…omrkněte i teplákové soupravy, tepláčky.

Pro kluky tu můžete vybírat z mnoha mikin, triček, svetříků, tepláků…

A opravdu dokonalé zde mají zimní bundy! Tak krásný design, zpracování – hlavně ty pro holčičky, dokonalost!

Super také je, že bundy jsou opět v přijatelných cenových hladinách.

Dále tu můžete koupit kvalitní softsheelové oblečení, bundy a kalhoty! Právě softsheel je skvělý materiál, nepromokne, neprofoukne – na zimu přímo ideální. Zvláště pro menší děti, pro které nejsou louže ani sníh překážkou. :)

Toto softsheelové oblečení je české výroby, šije se kousek za Brnem. V obchodě Bambini Fashion je možné nechat si ušít softsheelové oblečení také na objednávku, přesně podle přání.

Bambini Fashion nabízí také krásné a kvalitní dětské boty, opět ve velikostech do cca 13 let věku (36).

Botky jsou celokožené a co je důležité zmínit, mají zdravotní atestaci. Jak jistě víte, dětská noha roste a vyvíjí se a právě zdravotně nezávadné botičky jsou rozhodně důležité.

Tyto v Bambini Fashion jsou opět za super ceny.

Maminky, vezměte děti a zastavte se do nového obchůdku Bambini Fashion mrknout! Rozhodně si tu něco hezkého vyberete. A slečna, co obsluhuje, je moc milá, bude se vám ráda a ochotně věnovat. ;)

Obchod Bambini Fashion najdete na Minské 55 v Brně.

ODKAZ: BAMBINI FASHION / facebook
ODKAZ: BAMBINI FASHION / instagram