Představuji: nový butik Via Delle Rose Brno

V Brně máme zbrusu nový, monobrandový butik italské značky VIA DELLE ROSE! Najdete ho na Minské 55 a řeknu vám, ty věci jsou fakt úžasný! Originální design, super barvy, příjemné materiály a také přijatelné ceny – to je Via Delle Rose. Pokud tento brand ještě neznáte, seznámím vás s ním v mém dnešním článku se spoustou fotek. Věřím, že se vám ty kousky zalíbí! ;)

Přiznávám se, že i pro mě byla značka Via Delle Rose neznámou. Ovšem, když jsem tuto módu viděla teď na vlastní oči ve stejnojmenném butiku na Minské 55, musím říct, že stylově je to přesně to, co se mi osobně moc líbí.

Oblečení Via Delle Rose rozhodně nepostrádá velký punc originality! Každá věc má hodně co do sebe – ať už je to zajímavý střih, jedinečné detaily a moc příjemné použité materiály.

Stylově je tato móda víceméně ve sportovním duchu, pro každodenní nošení. Ale najdete zde i některé více elegantní kousky, určitě krásné šaty, nebo halenky, košile.

Co se týká barviček – převládají nadčasové černá a bílá. Nutno dodat, že právě tyto dvě barvy nikdy nevyjdou z módy a ve vzájemné kombinaci vypadají skvěle. ;)

Zaujaly mě ale i kousky v neonových odstínech, které jsou tuto sezónu stále v kurzu. A právě k černé, nebo k bílé se skvěle hodí!

Já jsem vám v butiku Via Delle Rose nafotila pár zajímavých kousků – fotky si prohlédněte v tomto článku, nebo ve fotogalerii pod ním.

Super jsou i denimové kraťásky – mají je zde ve variantě s laclem…

…nebo i bez, obojí v zajímavé barvě džínoviny!

Za pozornost stojí i zmiňované šaty, nebo sukně – opět hodně zajímavé střihy a propracované detaily!

Omrkněte i doplňky, pásky a hlavně, botičky! Jsou to nesmírně pohodlné tenisky, ve kterých se budete cítit doslova jako v bačkůrkách! :)

A na závěr – určitě vás budou zajímat také ceny, ty jsou velmi přijatelné (vše se pohybuje v čáskách kolem 1000,-, záleží na konkrétní věci).

Butik Via Delle Rose Brno najdete na Minské 55.

ODKAZ: VIA DELLE ROSE BRNO / facebook