Plavková inspirace z obchodu TRIOLA!

Léto už je téměř tady a tak je určitě ta správná chvíle poohlédnout se po nových plavkách, co říkáte? Opravdu dokonale padnoucí a kvalitní plavky najdete v obchodě Triola – v Brně v centru na Orlí 20, nebo v Avion Shopping Parku. Já jsem vám zde nedávno pár zajímavých modelů nafotila – mrkněte v článku pro inspiraci. A POZOR – už v úterý 26. května se v obchodě na Orlí bude konat Styling Day se stylistkou, která vám pomůže správné plavky (a samozřejmě i prádlo) vybrat. Navíc vás čeká welcome drink a pro členy Triola klubu také sleva 15%!

Pokud sháníte plavky – kvalitní, dobře padnoucí, navíc pro každý typ postavy, určitě vám doporučuji zajít se podívat právě do obchodu české značky TRIOLA.  Mají tu super výběr a jak píšu, opravdu tu najdete plavky pro všechny typy postavy – koupíte zde podprsenky i s velkými košíčky, nechybí velké obvody a hlavně, také různé střihy plavek, kdy některé typy například skvěle maskují větší bříško, nebo postavu dobře formují.

Mohu vám říct, že právě konkrétně značka TRIOLA má opravdu super střihy! Přesvědčila jsem se o tom, když jsem si zkoušela spodní prádlo – jejich balkonový typ podprsenky jsem si naprosto zamilovala, sedí přímo dokonale!

A stejně skvěle padnoucí jsou i jejich plavky!
Triola nabízí prádlo a plavky pro všechny ženy, v různých velikostech – a to od velikostí košíčků A-K, s obvody 65 – 110 cm.

Navíc, co také musím zmínit, tak prádlo, ale i plavky od TRIOLY jsou v rozumných cenových relacích.

Co zde také oceňuji, je naprosto perfektní a profesionální přístup v obchodě – asistenky se vám budou opravdu ochotně věnovat, budou s vámi zkoušet, najdou to, co přesně vaší postavě dokonale sedne. A věřte – pomohou vám najít i správnou velikost – mnoho žen dodnes nosí špatnou velikost prádla (i plavek), což jejich postavu deformuje a může to mít i negativní dopad na držení těla a zdraví.

Konkrétně pak, co se týká sortimentu plavek – v obchodě TRIOLA můžete vybírat plavky jak přímo od značky Triola, ale i od dalších značek.

Mají krásné dvoudílné plavky, opravdu pro každého – barevné, se vzory, s různými aplikacemi, zdobené řetízky, se zajímavým střihem…

…nechybí zde i plavky jednodílné…

…nebo zmiňované „monokiny“, které jsou skvělé pro ženy s větším bříškem – to opravdu zamaskují (super třeba pro maminky po porodu).

Kromě plavek tu pak mají i krásné letní šaty, které se hodí nosit jak přes plavky, nebo i coby vyloženě letní šatičky. ;)

Jak jsem navíc zmínila v úvodu, v prodejně na Orlí 20 se bude konat 26. května STYLIG DAY! Co přesně vás zde čeká?

V den, kdy se na prodejnách Triola konají Styling Days, je sleva 15% na vše (musíte být tedy členkou Triola Klubu, není problém se zaregistrvat na prodejně v ten den), dále vás čeká welcome drink…

Stylistka Žaneta se vám bude ochotně věnovat a poradí vám právě při výběru vhodných plavek přesně pro vás (nebo pomůže ve směru spodního prádla).

Prádlo i plavky pak můžete objednávat také přes eshop – výhodou je, že vyzvednete na prodejně s možností vyzkoušení i vrácení zboží, to vše ZDARMA. Na eshopu si také můžete zjistit dostupnost zboží na prodejnách, je zde aktivní chat, takže vám zde hned poradí.

Tak co říkáte, jak se vám plavková kolekce z TRIOLY líbí? Za mě je naprosto super! ;)

Obchody TRIOLA najdete v Brně na Orlí 20 a pak také v Avion Shopping Parku.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

ODKAZ: TRIOLA / web, eshop
ODKAZ: TRIOLA / facebook
ODKAZ: TRIOLA / instagram