Představuji: novou kavárnu Buddy Caffe v NC Královo Pole

Čas od času vám zde přináším inspiraci a tipy na příjemné kavárničky i mimo centrum Brna – a věřte, že jich je celá řada! Nedávno jsem se stavila do nové kavárny Buddy Caffe v NC Královo Pole a musím vám ji také doporučit. Je to útulné místo, kde si dáte dobrou kávu, domácí limonády, dezerty od Kejky a hlavně, naprosto skvělé domácí palačinky! Víc v následující reportáži… :)

Miluji kavárny, do kterých když vstoupíte, tak se od prvního momentu cítíte dobře. V hezkém, stylovém prostředí, kde si navíc kromě kávy a dalších nápojů můžete dát i něco dobrého, sladkého – třeba právě zmiňované palačinky. A osladit si sem tam život, to se přece musí! ;)

Nedávno jsem se stavila do NC Královo Pole, kde najdete právě zmiňovanou, novou kávárnu Buddy Caffe. Kavárna má jak vnitřní prostory, tak i „ostrůvek“ s posezením před kavárnou – místa na sezení je zde spousta!

Kavárna má hezké, stylové a moderní prostory, veškerý nábytek je zde nový, designový, zkrátka – věřím, že se vám zde bude líbit.

Kavárna je rozhodně moc útulná, na rozdíl od mnoha řetězcových, často neútulných kaváren, je to místo, které má určitou vlastní image a styl.

To nejdůležitější – jaká je zdejší nabídka?

Mezi nápoji samozřejmě nechybí káva, ledová káva se zmrzlinou, domácí limonády, nebo čerstvé fresh džusy.

Můžete si tu dát i lákavě vypadající dezerty, dortíky – ty dodává do kavárny oblíbené brněnské cukrářství Kejky – věřím, že budete určitě znát.

Co mě tu ovšem zaujalo – dělají tu čerstvé domácí palačinky, a to přímo před zraky hostů (v části posezení před kavárnou).

Palačinky jsou s ovocem, nutellou, nebo marmeládou – a chutnají výborně, což sama potvrzuji. ;)

Ač na sladké příliš nejsem, palačinkám jsem zde neodolala a jednu jsem si také dala, byla skvělá! Tak si na mě vzpomeňte, až tu budete a ochutnejte také. Nebo sem vezměte i děti – ty palačinky přece milují! ;)

Za mě je Buddy Caffe rozhodně tou kavárnou, o které je dobré vědět – až budete mít cestu do NC Královo Pole, třeba na nákupy, stavte se sem – na dobrou kávu, limonádu a hlavně, na ty jejich úžasné palačinky! Na ty budete pak ještě dlouho vzpomínat! ;)

Na více fotek se podívejte také do fotogalerie! ;)

Kavárnu Buddy Caffe najdete v NC Královo Pole na Cimburkově 4.

ODKAZ: BUDDY CAFFE / facebook
ODKAZ: BUDDY CAFFE / instagram