Tipy & inspirace z obchodů ve Freeportu

Nedávno jsem si opět udělala výlet do oblíbeného outletového centra Freeport, které najdete jen kousek od Brna, v Hatích u Znojma. Věřím, že Freeport všichni dobře znáte, ve zdejších obchodech se totiž dají ulovit super kousky za velmi zajímavé ceny. ;) Já jsem vám zde v obchodech LEVIS a ASICS nafotila pár outfitů a věcí pro inspiraci – protože si opravdu zaslouží pozornost. Mrkněte v mé reportáži! 

Do Freeportu si čas od času udělám výlet a vždy se moc těším! „Ulovím“ zde totiž pokaždé velké poklady, ať už oblečení pro mě, moje syny, nebo i další fajn věci – Freeport je outletové centrum, tudíž ceny jsou zde opravdu nízké.

Já věřím, že Freeport určitě znáte – přece jenom, z Brna je to sem kousek a i jak ze svého okolí vím, na nákupy sem jezdí mnoho lidí často a rádo, protože se to zkrátka vyplatí.

Při své návštěvě jsem vám zde ve dvou obchodech nafotila opět pár zajímavých outfitů a věcí pro inspiraci – konkrétně v obchodech značek LEVIS a ASICS. Je zde opravdu o co stát, zejména v obchodě Levis je aktuální kolekce přímo boží!

Začnu ale v obchodě ASICS – vy, co rádi běháte, rozhodně víte, o jaký brand jde. ;)
ASICS nabízí módu – oblečení, boty, ale i doplňky určené pro běh. Já sama běhám také ráda – nejčastěji tedy doma na pásu, ale i k tomu potřebuji vhodné vybavení – a to pořizuji často právě od značky Asics.

V obchodě Asics ve Freeportu koupíte jak oblečení, tak i boty (pro pány, dámy, ale i krásné dětské) – a za skvělé ceny. Opět se jedná o outletové kolekce a řady, tudíž jsou ceny výrazně nižší.

Právě ceny jsem vám u některých modelů bot vyfotila – ať máte srovnání a přehled. ;)

Vyfotila jsem vám zde i několik dámských outfitů určených pro běhání – super jsou materiály, oblečení výborně sedí a je komfortní, což je právě při sportu hodně důležité.

Ovšem, naprosto nadšená jsem byla z nabídky v obchodě LEVIS!

Tento obchod je zrekonstruovaný – má krásné, velké prostory a celkově to zde vypadá perfektně. Ovšem, super je aktuální nabídka – mají toho zde tolik!

Obecně denimovou módu miluji, ale z kolekce značky Levis, která je aktuálně k dostání v tomto obchodě ve Freeportu, jsem byla opravdu nadšená!

Mají tu úžasné kraťásky, v mnoha barevých provedeních a stylech – na léto jsou přímo jako dělané!

Super jsou i denimové sukně – mě zaujala tato v černé barvě (mají ji i v klasicky modré).

Seženete zde i pohodlné letní šaty, hodí se jak pro běžné, denní nošení, tak i třeba k vodě.

Omrkněte i džínové bundy – „džíska“ je nestárnoucí must have každé šatní skříně. ;)

A to nejhezčí závěrem – tyto krajkové šaty, jsou opravdu jak pro panenku, vzdušné, příjemné a pohodlné. A opět, s džínovou bundou super kombinace!

Navíc, ve Freeportu stále probíhají letní slevy a výprodeje, často bývají v mnoha obchodech i různé akce, takže zajet sem na nákupy teď v létě se opravdu vyplatí. ;)

Na víc fotek z mé návštěvy mrkněte také do fotogalerie. ;)

Outletové centrum Freeport najdete v Hatích u Znojma.

ODKAZ: FREEPORT / web
ODKAZ: FREEPORT / facebook
ODKAZ: FREEPORT / instagram