Kam na dovolenou? Moje inspirace a tip na osvědčenou cestovní agenturu!

Cestování – moje vášeň! Letošní rok byl zatím, co se cestování týká, bohužel špatný, kvůli koronavirové krizi se cestovat nedalo, do zahraničí a ani na mnohá místa v naší zemi. Naštěstí opatření se již rozvolnila a do mnohých zemí se už vydat můžeme! Takže – dovolenou si už s klidem můžete naplánovat. Kam? A s jakou cestovní kanceláří, která je ověřená a spolehlivá? Můj tip je osvědčená brněnská cestovka Valdiviatour. Mají super recenze, zkušenosti a hlavně, velkou nabídku míst, kam se vydat – ať už do zahraničí, nebo na krásná místa v ČR! Víc v následujícím článku…

Pokud jste stejně, jako já, nadšenci do cestování, určitě jste uplynulé měsíce právě v tomto ohledu moc spokojení nebyli. Mnoho lidí – a já k nim patřím – přišlo o plánované výlety a dovolené. Mnohé cesty jsme museli zrušit úplně, některé přesunout, zkrátka, ve směru cestování jsme měli opravdu smůlu.

Naštěstí, jak sami dobře víte, se situace zklidnila, přísná opatření se rozvolnila a cestovat se opět dá – ať už na krásná místa v naší zemi, nebo i do zahraničí.

Ovšem, je mi jasné, že prožitá situace v mnohých z nás stále vyvolává obavy a nejistotu – a to i ve směru s jakou cestovní kanceláří se vydat, aby vše proběhlo v pořádku, bezpečně a spolehlivě.

A proto mám pro vás v tomto směru jeden zajímavý tip – zkuste mrknout na nabídku brněnské cestovní agentury Valdivia Tour. Už jste o ní slyšeli? 

Tato cestovka funguje již pátým rokem a zakládá si na spolehlivém a navíc individuálním přístupu ke každému svému klientovi – cílem je vždy maximální spokojenost každého zákazníka.

Vadivia Tour má bohaté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu a má v nabídce zajímavé destinace z celého světa (a samozřejmě také krásná místa v ČR).

Takže pokud hledáte zajímavý zahraniční zájezd, nebo i tuzemskou dovolenou, věřím, že si v jejich nabídce rozhodně vyberete – na léto 2020 jsou v prodeji zájezdy i do exotických destinací.

Do mnoha destinací se již cestuje bezpečně a bez omezení, mezi ideální země, kam vyrazit, patří rozhodně Řecké ostrovy, Chorvatsko, Maďarsko aj..

Od podzimu vám pak mohou zajistit dovolenou do Emirátů, na Kanárské ostrovy, Maledivy… Připraví vám vždy nabídku přesně na míru.

Valdivia Tour je cestovní agentura – to znamená, že při výběru nejste omezeni na nabídku pouze jedné CK – zastupují celou řadu spolehlivých českých, slovenských, ale i zahraničních kanceláří. Všechny mají pojištění proti úpadku, což je rozhodně dobré vědět.

Co je také super – tak vám vždy zajistí nejnižší možnou cenu, ceny si proti cenám CK nenavyšují, navíc se snaží vždy vyjednat i nějaký bonus navíc (např. parkování zdarma, pojištění zdarma…).

Mají osobní zkušenost s hotely a jednotlivými destinacemi, jsou tedy schopni vám také poradit a nasměrovat vás tak, abyste byli se svou dovolenou naprosto spokojeni.

Kam s Valdivia Tour vyrazit? Nabídka je opravdu velmi pestrá, věřím, že každý si najde „to svoje“ – letenky a ubytování vám zajistí po celém světě, kromě toho také parkování, půjčení auta, pojištění…

Mimo exotické dovolené se můžete s Valdivia Tour vydat i po ČR – třeba na welless pobyt, do vinného sklípku na Jižní Moravě…

Tak co říkáte? Stále máte čas se rozhodnout, kam na dovolenou – ať už do zahraničí, nebo v rámci ČR. Mrkněte na nabídku Valdivia Tour – určitě si vyberete!

Cestovní agenturu Valdivia Tour najdete v Brně adrese Železná 26,  poptávku si můžete zadat přes webové stránky, poslat na info@valdiviatour.cz, nebo zavolat na +420 727 951 655.

ODKAZ: VALDIVIATOUR / web
ODKAZ: VALDIVIATOUR / facebook
ODKAZ: VALDIVIATOUR / instagram