Představuji: brněnskou značku SOFIA made with love

Dnes tu mám jednu úžasnou inspiraci pro všechny budoucí i aktuální rodiče – chci vám představit brněnskou značku SOFIA made with love, která nabízí opravdu jedinečné kolekce vybavení pro miminka a malé děti – zejména zavinovačky, hnízdečka na spaní, deky, mantinely do postýlek a další krásné věci, které jsou pro všechny malé děti (a samozřejmě i rodiče:) nutností. Vše je vyrobeno kvalitně, z nádherných materiálů a hlavně, s láskou… :) Víc v následujícím článku!

Sama moc dobře vzpomínám na dobu, kdy jsem čekala svého prvního syna. Tolik jsem se těšila! A jako asi každá budoucí maminka jsem s předstihem vše nakupovala, pořizovala – tak, aby mi to vše v dětském pokojíčku, v postýlce, krásně ladilo a miminko se cítilo doslova jako v bavlnce.

Bylo to krásné období a díky těm všem úžasným věcem, které jsem si pro syna tenkrát pořídila, jsem se snad ještě i víc těšila na jeho příchod. Je to už skoro 11 let a ruku na srdce, výběr doplňků a potřeb pro miminka rozhodně tenkrát nebyl takový, jaký je dnes.

Dnes si můžete vše pro miminko pořídit v dokonalém provedení, ve špičkové kvalitě a dokonce si můžete nechat vyrobit věci i přesně podle vašich představ a na míru.

A právě tento dokonalý sortiment pro miminka a malé děti nabízí brněnská značka SOFIA made with love.
Showroom SOFIA made with love najdete v Brně na Sochorově 1, kde si můžete vybrané věci prohlédnout a samozřejmě také hned koupit.
Ovšem, kompletní nabídku pak najdete hlavně na eshopu, kde si můžete vámi vybraný produkt i nechat ušít v takových barvách a materiálech, které si sami vyberete. A nabízí zde i osobní, personalizované produkty – vyšijí vám jméno, datum, co si budete přát… :)

Já jsem se do showroomu SOFIA made with love na Sochorovu ulici nedánvno zašla podívat a všechnu tu nádheru, co zde nabízí, jsem si prohlédla na vlastní oči. Maminky, řeknu vám, tady se budete cítit doslova jako v ráji! Tolik úžasných věcí pro miminka a děti!

Co přesně značka SOFIA made with love nabízí? 
V první řadě to jsou dokonalá hnízdečka pro miminka. Znáte? Hnízdečko je ideální pro malá miminka, umístítě do postýlky (nebo kamkoliv si přejete děťátko uložit). Miminko se v menším ohraničeném prostoru cítí komfortně a bezpečně.

Hnízdečka nabízí ve dvou velikostech a z čelé řady materiálů – hnízdečka jsou oboustranná (můžete si zvolit na jednu stranu materiál vhodný na zimu, na druhý na léto).

Dále nabízí opravdu příjemné péřové zavinovačky s náplní z prachového peří. Pro děti jsou opravdu skvělé, měkké, velké. Povlak se jednoduše pere, vnitřní náplň z peří je 100% hypoalergenní.

Seženete zde i klasické oblíbené rychlozavinovačky…

…krásné deky, které se hodí jak do postýlek, tak i do kočárků…

…a nebo mantinely do postýlek, opět v moc povedeném provedení.

Mezi další sortiment pak patří plenkovníky, kapsičky „Pyžamožrouti“ na pyžámka, plyšová písmenka, heboučké usínací dečky „Spinkáťa“ a mnoho dalšího.

Veškeré věci šijí švadlenky v Brně z kvalitních látek a materiálů. :)

V doplňcích pak najdete i dánské kaučukové dudlíky BIBS, lampičky Rabbit&Friends, nebo krásné dřevěné hračky Little Dutch…

Tak co říkáte, nádherné věci, že? Pokud máte doma miminko, plánujete jej, nebo sháníte dáreček pro někoho s miminkem ve vašem okolí, musíte značku SOFIA made with love znát! ;)

Na více fotek se podívejte také do fotogalerie!

Showroom značky SOFIA made with love najdete v Brně na Sochorově 3221/1, veškerý sortiment ovšem je na eshopu, viz odkaz níže.

ODKAZ: SOFIA MADE WITH LOVE / eshop
ODKAZ: SOFIA MADE WITH LOVE / facebook
ODKAZ: SOFIA MADE WITH LOVE / instagram