Nejedete letos v létě k moři? Zvu vás k tomu českému …

Ještě stále nevíte, kam letos na prázdniny a dovolenou? Mám pro vás další zajímavý tip, který stojí za to! Mrkněte na Penzion Modrý jelen u nádrže Lipno. Penzion je nádherný, jsou tu stylové pokoje, obrovské wellness, venkovní bazén a hlavně, v okolí je tolik možností vyžití pro všechny členy rodiny! Znáte? Mrkněte na inspiraci v mém dnešním článku… :)

Penzion Modrý jelen už ode mě znáte, doporučovala jsem vám ho na letní i zimní dovolenou. Okolí nádrže Lipno je totiž plné sportovního vyžití pro celou rodinu. Jen namátkou připomenu stezku v oblacích, dětský zábavný park
Království lesa, lyžařský areál, síť cyklostezek, jízdy parníkem, bobové dráhy, lanové centrum, vodní sporty, nebo zajímavá turistická místa.

Že jde o oblíbené a velmi navštěvované místo je jasné i z ohromné okolní výstavby, takže to vypadá, že jednou tady bude vymazlené středisko. Kde si ale i přes veškerý sportovní a společenský ruch skutečně odpočinete je právě u Modrého jelena. Jde o stylový penzion téměř na samotě u lesa, jehož pokoje vás vrátí do historie, přitom luxusně zakomponované do moderních potřeb.

Musím ale říct, že tentokrát jsem překvapená, jak se to tady změnilo, samozřejmě k lepšímu. Je vidět, že si majitelé tohoto útulného penzionu váží svých návštěvníků a neustále ho zvelebují.

Během karantény nelenili a udělali spoustu změn, například osadili wellness centrum novými velkoformátovými kachlemi, které následně využili i na výstavbu venkovní vířivky. V tuto chvíli tak má penzion jeden z největších wellness center v okolí Lipna.

Disponuje totiž dvěma bazény, třemi vířivkami a třemi saunami (finská, parní a solná), Kneippovým chodníkem, ochlazovací kádí a venkovní sprchou, to vše velmi stylově zakomponované do celého areálu.

K odpočinku a dovolené určitě patří i příjemné večerní posezení, i na to tady u Modrého jelena mysleli. Nechybí velký výběr kvalitních vín včetně stylové vinárny s pianem, které hraje samo dle vašeho výběru. Tomu říkám skvělá romantika. :)

Určitě to znáte, přijedete na dovolenou a jste rádi, že odjíždíte, protože nejhorším zážitkem pro vás bylo vyspat se v proleželé posteli. Mohu vás ujistit, že tohle se tady nestane, pokoje jsou totiž vybavené kvalitními postelemi s těmi nejlepšími lůžkovinami, pod kterými spíte například i v nejluxusnějších hotelech v Dubaji.

Tuhle kvalitu určitě oceníte, protože každý se chce nechat na dovolené pořádně rozmazlovat. K dipozici jsou i rodinné pokoje s plně vybavenou kuchyňkou, včetně myčky a kávovaru. Pro větší soukromí můžete využít i rodinné apartmá se dvěma ložnicemi a kuchyní s kachlovými kamny.

Rozmazlovat Vás tady budou ale i snídaněmi, které tu podávají. Výběr jídel tu neustále rozšiřují, za zmínku stojí třeba legendární bavorská sekaná, která vždy provoní atrium penzionu, kde se snídaně podávají.

Takovou zajímavostí je i to, že k penzionu patří i malá kaplička a nedaleko žije v oboře skutečný lipenský jelen Honza.

Díky příjemnému prostředí penzionu a velké části zastřešeného wellness se nemusíte ohlížet, jaké bude počasí, když ale vyjde, o zábavu máte v okolí lipenské nádrže postaráno na hodně dlouho. A pokud nechcete slevit ze svého pohodlí a chcete se cítit jako doma možná i lépe, pak je pro vás penzion Modrý jelen správnou volbou. A pozor – při rezervaci přes web je wellness
zdarma.

Na víc fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

Penzion Modrý jelen najdete jen malý kousíček od lipenské vodní nádrže, v Lipně nad Vltavou 17.

ODKAZ: PENZION MODRÝ JELEN / web
ODKAZ: PENZION MODRÝ JELEN / facebook
ODKAZ: PENZION MODRÝ JELEN / instagram