Představuji: nově otevřené řemeslné klenotnictví v Brně – Klenoty z lásky!

Jsem moc ráda, že vám mohu představit další zajímavou brněnskou novinku – na Lidické 7 najdete nově otevřené řemeslné klenotnictví s poetickým názvem Klenoty z lásky! Pokud sháníte výjimečný šperk, který vznikl poctivou ruční výrobou, a který je skutečným originálem, určitě vám doporučuji se právě s tímto klenotnictvím seznámit. Za touto značkou stojí 27 let zkušené klenotnické práce, šperky tu vyrábí na zakázku, za pozornost stojí i nádherné personalizované šperky, kdy k takovým kousků získá jejich nositel vřelý vztah. Byla jsem se v nově otevřeném showroomu na Lidické podívat, mám pro vás spoustu fotek a hlavně, informací – věřím, že si právě Klenoty z lásky zamilujete už na první pohled!

Šperk je jednoznačně dárkem, kterým nikdy nezklamete, ať už jej darujete k jakékoliv příležitosti. A věřte, při výběru šperků je vždy lepší vybrat kousky s originálním, ručním zpracováním, než ty z kolekcí velkých značek.
Právě u těchto „řemeslných šperků“ víte, že byly vytvořeny tradičním, poctivým způsobem a také, s láskou! Přesně tak, jak je tomu i v případě Klenotů z lásky.

Tento poetický název nese nově otevřené klenotnictví v Brně na Lidické 7. Šperky, které tu najdete, nebo si je rovněž můžete nechat na zakázku zhotovit, vznikají v malé klenotnické dílně, tradiční ruční výrobou.

Za tímto poctivým zpracováním všech „klenotů z lásky“ stojí necelých 30 let zkušeností Michala Hegra, brněnského zlatníka.

Klenoty z lásky jsou nově otevřeným řemeslným klenotnictvím, kde si můžete koupit krásné šperky v mnoha typech, variantách zpracování a designech. Ovšem, pokud máte jasnou představu, jak by měl váš vysněný šperk vypadat, rádi tu pro vás připraví návrh takového šperku a následně ho i vytvoří.

V Klenotech z lásky se věnují i zakázkové výrobě, šperky pro své klienty navrhují – podle zadání, nebo i s vlastní fantazií. Výsledkem je vždy originální šperk, který vznikl pro konkrétního člověka a nemá jej nikdo jiný. A ten pocit výjimečnosti, ten nositel rozhodně také ocení! 

Výroba daného šperku trvá kolem zhruba 14 – 21 dnů. K danému kousku vám vytvoří návrh, u investičních klenotů, nebo dražších šperků i 3D model.
Klient si také vybírá kov, ze kterého si přeje šperk zhotovit. Pracují zde primárně se zlatem všech barev, dále i s platinou, nebo palladiem.

Do šperků si můžete nechat vsadit i nejrůznější drahokamy, v nabídce mají jak barevné kameny, tak i nejrůznější typy a velikosti diamantů.

Mimochodem, šperky, ale i drahokamy tu můžete pořídit i coby vhodnou investici. Rádi vám tu v tomto případě poradí s nejlepším možným výběrem.

Za všemi „klenoty z lásky“ stojí poctivé zpracování a láska ke šperkařskému řemeslu. A to je to, co dělá právě tyto šperky jiné, výjimečné a tak krásné.

Zastavte se do nového showroomu Klenotů z lásky – třeba tu najdete takový šperk, po kterém už dlouho toužíte. Nebo takový, který by někomu z vašich blízkých udělal radost! Ovšem, tou největší radostí je nechat si vyrobit šperk na zakázku, přesně podle vašeho přání. Jsem si jistá, že vás tu nezklamou!

Nově otevřené Klenoty z lásky najdete v Brně na Lidické 7.

ODKAZ: KLENOTY Z LÁSKY / web
ODKAZ: KLENOTY Z LÁSKY / facebook
ODKAZ: KLENOTY Z LÁSKY / instagram