Představuji: kouzelný obchůdek Vílí doupátko

Ráda bych vám představila jeden doslova kouzelný obchůdek s velmi poetickým názvem – Vílí doupátko! No uznejte, už to jméno, nevyvolává ve vás už jen při vyslovení pocity tajemna a něčeho výjimečného? Přesně takové ovšem Vílí doupátko je – magický a mystický obchůdek s celou řadu jedinečných věcí, dárečků a specialit, na které opravdu jen tak běžně nenarazíte! Koupíte tu krásné polodrahokamy a drahé kameny, bylinky, vonné tyčinky a svíčky, šperky a bižuterii, doplňky a další jedinečné dárky pro radost, tu vaši, nebo někoho z blízkých lidí. V obchůdku Vílí doupátko jsem vám pro inspiraci nafotila spoustu fotek, mrkněte v mé následující reportáži…

Obchůdek s pohádkovým názvem „Vílí doupátko“ najdete v Brně na Václavské 16 a upřímně, už jak jsem sem vstoupila, cítila jsem se zde doslova jako v jiném světě. Tajemném, mystickém, obklopena tolika zajímavými a krásnými věcmi, které by mě bavilo prohlížet si i dlouhé hodiny. :)

Opravdu, v tomto obchůdku se budou cítit skvěle hlavně všichni spirituálně založení lidé, kteří se zajímají právě o takto jedinečné věci s mystickým podtextem. Ať už to jsou třeba zmiňované drahé kameny a polodrahokamy, šperky, vonné esence, vonné tyčinky, svíčky, nebo bylinky… Toto vše ve Vílím doupátku najdete a seženete. Věřte, nejedná se o „jen tak obyčejné“ věci, ale o předměty, které v sobě mají i léčivou, mystickou sílu a třeba dokáží ovlivnit vaše energie, nálady, nebo rozpoložení… A někdy – stačí tomu jen věřit, i to je na tom přece to krásné!

Majitelka obchůdku je velice milá osůbka, která Vílímu doupátku a mystickému světu v něm doslova kraluje. Sama, jakožto spiritualisticky založená žena, vám dokáže o každé zde nabízené věci vyprávět, doporučovat, můžete se dozvědět tolik zajímavých informací!

Určitě vás také zajímá, co v obchůdku Vílí doupátko konkrétně koupíte.

Jak jsem zmiňovala – drahé kameny, polodrahokamy – ty jsou zde asi nejoblíbenějším artiklem! Právě drahých kamenů tu najdete opravdu celou řadu, každý kámen má nějaký význam a svou sílu – můžete si tu vybrat mystický kámen přesně pro vás!

Nejen z těchto kamenů tu pak nabízí i krásné šperky, bižuterii a doplňky.

Skvělá je i nabídka sypaných bylinek a čajů – o jejich léčivých účincích se tu opět můžete dozvědět spoustu důležitého. Mimochodem, po bylinkách to v celém obchůdku i krásně voní!

Voňavé tu jsou i krásné svíčky, vonné esence, nebo vonné tyčinky.

Dále tu koupíte speciální sirupy značky Camellus, magnetky a placky (celou řadu z nich vyrábí i přímo majitelka obchodu)…

Já tu obdivovala i nádherné a až pohádkové oblečení, zejména šaty – jedná se autorskou módu od menší lokální značky.

Od malých, regionálních dodavatelů, značek a firem jsou vlastně veškeré věci, které ve Vílím doupátku nabízí – což je samo o sobě také sympatické. Určitě také rádi podporujete naše místní a české malé značky. :)


Sortiment obchůdku Vílí doupátko si mimochodem můžete prohlédnout a koupit i na eshopu.

Mimochodem, v tomto obchůdku se konají také zajímavé akce, autorská čtení a přednášky – na nejrůznější spiritualistická a esoterická témata. Pokud vás zajímají, určitě sledujte Facebook Vílího doupátka (viz odkaz níže), kde se můžete o těchto akcích dozvědět víc. Právě tyto akce jsou v obchodě 2-3 do měsíce.

Obchod Vílí doupátko najdete v Brně na Václavské 16.

ODKAZ: VÍLÍ DOUPÁTKO / web
ODKAZ: VÍLÍ DOUPÁTKO / eshop

ODKAZ: VÍLÍ DOUPÁTKO / facebook
ODKAZ: VÍLÍ DOUPÁTKO / instagram