Představuji: kouzelné květinářství – Květiny od Matúša

Před nedávnem jsem se zašla vůbec poprvé podívat do oblíbeného květinářství Květiny od Matúša v Brně – Líšni a povím vám, vůbec jsem nečekala, že v tomto malém obchůdku bude tolik nádhery! Opravdu, troufám si až napsat, že se jedná o „zážitkové květinářství“, protože věřte, čas, který tu strávíte výběrem a obdivováním té krásy pro vás bude skutečným zážitkem. A to zvláště nyní, před Vánocemi, kdy je květinářství Květiny od Matúša plné dechberoucích dekorací, ozdob, vánočních vazeb a dalších doplňků… Spoustu těch jedinečných věcí jsem vám zde nafotila pro inspiraci, mrkněte v mém následujícím článku i se spoustou fotek – ty jsou totiž doslova „pastvou pro oči“!

Jakmile do květinářství Květiny od Matúša vstoupíte, jistě okamžitě pochopíte – stejně, jako já – že v tomto malém obchůdku najdete skutečně věci originální, nevšední a zajímavé, některé možná i lehce výstřední… Zkrátka, je to opravdu jiný sortiment, než bývá v „běžných květinářstvích“.

Květiny od Matúša jsou stále v první řadě květinářstvím, zaměřujícím se na prodej řezaných i hrnkových a pokojových květin, kterých je tu obrovský výběr.

Pestrý je i sortiment květin řezaných, ty si tu můžete nechat uvázat do krásné kytice, přesně podle vašeho přání a požadavků…

Určitě tu budete obdivovat i flower boxy – ty jsou stále velmi oblíbené a žádané, jsou i fajn alternativou ke klasické kytici. Květiny ve flower boxech vydrží dlouho čerstvé.

Flower boxy tu vždy najdete už některé hotové – můžete si je rovnou koupit. Mimo to vám tu ale velmi rádi a ochotně připraví i jakýkoliv flower box na přání.

Mimo květiny pak ke stálé nabídce květinářství Květiny od Matúša patří i květinové obaly, vázy, dekorační keramika, svíčky, nebo aroma difuzéry…

Velkou exkluzivitou jsou zde nádherné produkty od značky Des Pots – jedná se o luxusní obaly na květiny, vázy… Design těchto věcí je zcela typický pro tuto značku, extravagantní, ovšem vskutku dokonalý!

Až do tohoto květinářství půjdete, rozhodně si nechejte právě dekorace a doplňky Des Pots ukázat. Mimochodem, v Brně je na mnoha místech opravdu nenajdete!

Nyní před Vánocemi je ovšem květinářství Květiny od Matúša doslova pohádkových královstvím. Nabídka věcí se tu nese samozřejmě v duchu Vánoc a musím napsat, tak nádherné vánoční ozdoby jsem opravdu jinde v Brně neviděla!

Co kus, to úchvatná záležitost…

Vánoční dekorace, ozdoby a doplňky tu můžete vybírat v mnoha stylech, typech, designových variantách a samozřejmě barvách.

Záleží, do jakého stylu vaše Vánoce doma ladíte, ovšem, jsem si jistá, že z takové krásy si tu musí vybrat opravdu každý!

Tyto úchvatné ozdoby jsou z velké většiny od zahraničních značek, zejména švédských, nebo holandských.

Exkluzivní jsou tu pak belgické ozdoby Goodwill.

Já tu obdivovala nádherné ozdoby brouků, kolibříků, ryb, medúz… Zcela netradiční, ale doslova božské! Úchvatně zpracované, jedinečné, na vánočním stromečku se budou jistě velmi vyjímat.

Mimo vánoční ozdoby tu pak koupíte i vánočně laděné dekorace, nejrůznější figurky, vánoční kolotoče, sněžítka…

…postavičky symbolizující Vánoce, vánoční svícny…

Mimochodem, mnoho z těchto věcí, zejména pak keramika, obaly na květiny… jsou i skvělým tipem na vánoční dárky.

Zastavte se do květinářství Květiny od Matúša pokochat tou krásou. Jsem si jistá, že si i něco hezkého odnesete pro radost – tu vaši, nebo někoho z vašich blízkých. :)

Květinářství Květiny od Matúša najdete v Brně – Líšni, na adrese Bednaříkova 1b.

ODKAZ: KVĚTINY OD MATÚŠA / facebook
ODKAZ: KVĚTINY OD MATÚŠA / instagram