Představuji: ty nejkrásnější svatební šaty ušité jen pro vás – salon Madora

Dámy, plánujete svatbu a sháníte dokonale padnoucí šaty, takové, které budou přesně podle vašich představ, do posledního detailu? Pak rozhodně čtěte dál, chci vám totiž představit mikulovský salon Madora! Ten je i v rámci celé naší republiky opravdu unikátní, šaty tu totiž pro nevěsty šijí na míru, přesně podle přání. Vznikne tak jedinečný model, který vám nejen perfektně padne, ale splňuje všechna vaše očekávání. V salonu Madora jsem se byla nedávno podívat, některé šaty z jejich vlastní kolekce jsem vám i nafotila pro inspiraci. A podívala jsem se i do dílny, kde šaty vznikají, což byl sám o sobě také zážitek! Víc v následujícím článku.

Když jsem si ty pohádkové šaty v salonu Madora zkoušela, až mi bylo „líto“, že mám už svou svatbu dávno za sebou. Kdybych si tu totiž měla šaty vybrat, nevěděla bych které – ovšem, určitě bych si tu i nechala šaty ušít, protože právě tato služba je tou, která dělá salon Madora zcela ojedinělým, tedy rozhodně proti ostatním svatebním salonům.

Svatební salon Madora má v Mikulově už mnohaletou tradici a stále patří k velmi oblíbeným, jezdí sem dokonce budoucí nevěsty i ze vzdálených koutů naší země.
Tou hlavní službou tohoto salonu je totiž právě ušití svatebních šatů na míru, dle přání každé nevěsty. Vznikne vždy zcela originální model, který splňuje očekávání každé klientky.

Nicméně, salon Madora šije i své vlastní kolekce šatů pro každý rok!

V salonu tak nevěsty mohou vybírat i mezi již hotovými šaty, je jich tu celá řada, v mnoha typech, stylech – nechybí šaty zdobené, klasické a jednoduché, nebo i ty v oblíbeném boho stylu.

Tyto šaty si nevěsty mohou jak zakoupit, tak i půjčit. Samozřejmě každý model na danou nevěstu švadlenky pak upravují tak, aby skvěle padnul. Je možné šaty zkrátit, změnit drobné detaily…

V rámci již hotových šatů je zde i velký výběr velikostí, od šatů menších až do velikosti cca 56.

Nicméně, nevěsty v salonu Madora velmi rády využívají možnost nechat si šaty ušít přesně na míru. Není problém si nechat ušít šaty v naprosto jakékoliv velikosti, což je skvělé pro ženy, které řeší nesouměrnost postavy a ideální model pro sebe v půjčovnách shání jen těžko.

Budoucí nevěsta si vybere střih šatů a zejména pak i látky, krajky, zdobení… Látek i krajek zde mají opravdu obrovský výběr. Zkušená paní majitelka pak nevěstě i poradí, jaké šaty, zejména co se týká střihu, by slušely právě jejímu typu postavy.

Vznikne vždy dokonalý model, který nevěstě skvěle sedne. Tyto šaty si nevěsta kupuje a už jí zůstanou.

Ušití pak trvá vždy cca měsíc, ovšem ideální je začít řešit takové svatební šaty alespoň půl roku před termínem svatby. Je to důležité i z hlediska dostupnosti materiálů a krajek, aby měl salon všeho dostatek skladem.

Vše začíná první schůzkou, kde se šaty naplánují, následuje pak první zkouška šatů v podobě bez krajek, kde se přizpůsobuje zejména střih. Druhou zkoušku šatů je možné již spojit i přímo s jejich vyzvednutím, čehož rády využívají nevěsty se vzdálenějších koutů země.

Na tuto druhou zkoušku přijíždí ráno, šaty vyzkouší a odpoledne ten samý den si již odvezou hotový model.

Salon Madora pak šije i menší šaty pro družičky a malé slečny, v nabídce sortimentu jsou pak zde i závoje, různé ozdoby, doplňky…

Byla jsem se podívat i v dílně, kde šaty vznikají, což byl také zážitek! Vidět švadlenky při práci, kdy precizním šitím, často i ručním, vznikají pohádkové šaty.

Dámy, budoucí nevěsty, pokud toužíte mít ty nejkrásnější a vaše vysněné šaty, určitě se můžete spolehnout právě na salon Madora v Mikulově. Vyjdou vám zde velmi ochotně vstříc a ušijí vám takové šaty, které splní veškerá vaše očekávání!

Salon Madora najdete v Mikulově na adrese Gagarinova 1240/3.

ODKAZ: SALON MADORA / web
ODKAZ: SALON MADORA / facebook
ODKAZ: SALON MADORA / instagram