Představuji: Klenoty Mahdal v Uherském Hradišti

Čas od času vám zde přináším zajímavé tipy i mimo Brno – a dnes to jeden takový bude! Chci vám představit jedinečné klenotnictví s mnohaletou tradicí – Klenoty Mahdal v Uherském Hradišti. Toto klenotnictví je mimořádně oblíbené nejen v tomto městě, ale jezdí sem pro šperky také lidé z Brna, nebo ze vzdálenějších koutů naší země. 
Klenoty Mahdal nabízí pestrý výběr šperků vlastní značky, na zakázku vyrábí snubní prsteny, v sortimentu pak najdete i stylové hodinky. Mrknout můžete také na e-shop www.klenotymahdal.cz.
Víc o tomto klenotnictví v následujícím článku… 

Jedinečný šperk coby dárek vždy potěší – samozřejmě hlavně každou ženu. Šperky jsou navíc typem dárku, který neklesá na hodnotě, naopak – šperky mohou být cenným rodinným dědictvím, nebo milou pozorností pro další generace.

Jsem tedy da, žmohu ve svésledujím čnku edstavit velmi zajímavé klenotnictví, kde najdete skutečně široký r šperků – pozor, za velmi příznivé ceny.
Znáte Klenoty Mahdal UherskéHradišti? Klenoty Mahdal jsou zde již 11. rokem – jedná se tradiční rodinné klenotnictví.

Právě toto klenotnictví je zde díky své rodinné a příjemné atmosféře velmi oblíbené. Své kazníky má nejen z řad obyvatelů Uherského Hradiště – nakupovat sem jezdí lidé ze vzdálenějších koutů naší země mimochodem, mnoho klientů pochází také Brna.

Lidé tu ocení především široký výběr šperků a hodinek za velmi příznivé ceny, přátelské prostředí, zakázkovou výrobu, záruční a pozáruční servis pro vlastní zákazníky převážně zdarma.

Klenoty Mahdal nabízí zlaté, stříbrné a platinové šperky, které prodává pod svou vlastní značkou a za jejichž kvalitou si stojí. Zajímavostí rozhodně také je, že téměř 80% chto šperků je české roby!

Klenotech Mahdal také vyrábí na zakázku snubní prsteny, to zejména ze zlata, případně platiny. Lidé sem často ichází jasnou edstavou, jak by jejich vysněný šperk vypadat – di zde vyjdou vstříc.

Pracují zde drahými vzácnými kameny, kdy m šperk na zakázku také mito kameny osadí.

V sortimentu Klenot Mahdal najdete také dámské i pánské hodinky, a to od mnoha značek.

Koupíte tu hodinky Tissot, Seiko, Festina, Boccia Titanium… rozhodně si vyberete takový kousek, který se vám bude líbit.

Hodinky zde nabízí také v různých cenových relacích, od levnějších, ovšem kvalitních modelů až po ty více nákladné.

Hodinky, které prodávají mají odzkoušeny přímo na sobě, proto si stojí také za jejich kvalitou a poskytují prodlouženou záruku na 5 let.

Klenoty Mahdal mají v provozu také svůj e-shop, konkrétně www.klenotymahdal.cz. Nový e-shop lidé rádi využívají, a to jak k nákupu zlatých šperků, tak i hodinek.

Zlaté šperky můžete na e-shopu vybírat z pestré nabídky, každý kousek je krásně nafocený a detailně představený. Já tu obdivovala i překrásné snubní prsteny.

Na e-shopu pak rovněž nakoupíte i hodinky, a to jak dámské, tak i pánské.

A pokud si nejste jistí výběrem – dárkový poukaz na šperk, či hodinky rozhodně nikdy nic nezkazí! :)

Pokud sháníte jedinečný a kvalitní šperk, navíc za fajn cenu, mrkněte na nabídku Klenotů Mahdal. Věřím, že tu objevíte kousky, co vám padnou do oka!

Klenoty Mahdal najdete v Uherském Hradišti na Havlíčkově 173, k nákupu zlatých šperků a hodinek můžete využít také e-shop, viz odkaz níže.

ODKAZ: KLENOTY MAHDAL / web, e-shop
ODKAZ: KLENOTY MAHDAL / facebook
ODKAZ: KLENOTY MAHDAL / instagram