Představuji: brněnskou značku s jedinečnými produkty v duchu udržitelnosti – GoodWays

Věřím, že v aktuální době se celá řada z nás čím dál více zamýšlí nad tím, jak žít lépe v duchu udržitelnosti a naši planetu tak co nejméně zatěžovat. Jistě sami vnímáte, že je důležité smýšlet a chovat se ekologicky a pro běžné fungování vybírat produkty s rozumem a tak, aby nám nejen poskytly danou službu, ale abychom jejich pořízením například nevytvářeli nadbytečný odpad.
Přesně toto je i filozofií brněnské firmy GoodWays, kterou vám chci v následujícím článku představit. GoodWays nabízí designové, kvalitní produkty, které užijete v každodenním životě – ovšem jsou vyrobeny právě v duchu udržitelnosti.
Já sama už několik těchto věcí od GoodWays doma mám a nadšeně je používám. Skvělé jsou jejich lahve na pití, boxy na jídlo, ale i produkty pro hygienu, nebo kosmetika… Čtěte dál, inspirujte a třeba také – zkuste žít lépe, udržitelnou cestou!

V naší konzumní společnosti jsme se ještě před pár lety často neohlíželi nad tím, jak výroba některých věcí zatěžuje naši planetu, stejně tak i nadbytečný odpad. Ovšem poslední dobou se na ekologické smýšlení společnosti klade čím dál větší důraz – o negativních dopadech na Zemi se mluví více.
I sama vnímám, že lidé více uvažují nad tím, jak žít v duchu udržitelnosti. Nakupují věci tak, aby jim déle vydržely, aby z nich byl minimální odpad, zkrátka osud naší planety už není většině tak lhostejný. Přece jen, musíme myslet na budoucnost a hlavně, na budoucnost také našich dětí.

Proto mi je také velmi sympatická filozofie brněnské značky GoodWays, kterou vám chci ve svém článku představit.
Značka GoodWays existuje již 5 let a nabízí velmi kvalitní, designově překrásné produkty pro každodenní život – ovšem jedná se o věci vyrobené právě v duchu udržitelnosti a tak, aby nezatěžovaly naši planetu zbytečným odpadem.

Věci od GoodWays si zamilujete – určitě stejně, jako já. Co jsem se s tou značkou seznámila, nedám dopustit na jejich skvělé lahve na pití – které jsou mimochodem bestsellerem značky.

Lahve GoodWays nabízí v několika typech, a to buď vyrobené z nerezové oceli, nebo z borosilikátového skla. Mimochodem, tyto skleněné lahve jsou skvělé i na čaj, který udrží dlouho teplý.
Uvnitř těchto lahví je pak i nerezové sítko na sypaný čaj či bylinky.

Mimo lahve ale GoodWays nabízí i celou řadu dalších krásných a kvalitních produktů, které si oblíbíte, a hlavně, které vám vydrží bez nutnosti kupovat věci nové…
Skvělé jsou boxy na jídlo, vyrobené opět z nerezové oceli, bambusové příbory – hodí se nejen na cestování!

Širokou škálu produktů nabízí GoodWays i pro běžnou hygienu. Velmi ráda používám jejich bambusové kartáčky na zuby, nabízí je i ve v různých tvrdostech štětin. Ke kartáčkům si můžete pořídit i bambusové obaly, nebo stojánky.

Velmi zajímavá jsou pak holítka, opět vyrobená primárně z bambusu. Jsou ve verzi pro pány i pro ženy – a vkládá se do nich klasická žiletka. Takový holící strojek tedy můžete používat opravdu dlouho, s nutností pouhé výměny žiletky.

Pro pány je pak v nabídce i klasická štětka na holení.

Já si zamilovala i přírodní kosmetiku od GoodWays, zejména tedy jejich tuhé šampony. Nevěřili byste, jak dokonale umyjí hlavu! Jsou ideální opět na cestování, nezaberou moc místa a nejsou v tekuté formě.
Z kosmetiky pak vyzkoušejte i další produkty v rámci sekce „osobní hygiena“ – mýdla, vatové tyčinky…

Velmi oblíbeným produktem od GoodWays jsou pak i jedlé květy – v nabídce jsou v krabičkách podle barevnosti, druhů květin. Hodí se na dekorování pokrmů, nebo na ozdobu – čehokoliv!

Květy jsou vyráběny na jižní Moravě, opět ekologickým způsobem.

Všechny produkty od GoodWays najdete na jejich e-shopu www.mygoodways.com/cs/, mimochodem, s GoodWays se můžete také seznámit v překrásném showroomu na Radnické 11 – showroom funguje také coby výdejna e-shopu.

GoodWays může být i vaší cestou k udržitelnosti. I díky těmto krásným a funkčním produktů se totiž naučíte, jak můžete žít lépe a chovat se k naší planetě ohleduplně.

ODKAZ: MYGOODWAYS / web, eshop
ODKAZ: MYGOODWAYS / facebook
ODKAZ: MYGOODWAYS / instagram