Představuji: jedinečný podnik v centru Brna – Lounge & Sky bar La Gaviota!

Jestlipak víte, že v samém srdci Brna, na náměstí Svobody, v 6. patře OD Rozkvět najdete opravdu jedinečný podnik – Lounge & Sky bar La Gaviota? Právě La Gaviota je v mnoha ohledech skutečně ojedinělá, v tom pozitivním slova smyslu. Skvělá je už samotná poloha, v centru Brna na nám. Svobody. Za pozornost stojí pak i prostory, v moderním konceptu a hlavně, velká terasa s úžasným výhledem – je odtud vidět jak centrum města, tak i odlehlé části Brna a sama mohu potvrdit, ten pohled je dokonalý! Právě zde, v La Gaviota Lounge & Sky baru se konají i zajímavé hudební a taneční akce, mimo to sem můžete zajít kdykoliv na drink, nebo vodní dýmku… Víc v následujícím článku!

Myslím, že informace o otevření podniku La Gaviota mnohým z vás unikla – La Gaviota se otevřela v době mezi koronavirovými lockdowny, kdy jsme nové podniky, které v této době vznikly, opravdu nemohli snad ani zaregistrovat…

V případě La Gavioty je to rozhodně velká škoda, protože jak píši v úvodu, právě tento podnik je skutečně v mnoha ohledech unikátní. Byla jsem se zde podívat a troufám si tvrdit, že koncept podobného prostoru v Brně rozhodně nenajdete.

Lounge & Sky bar La Gaviota se na nachází přímo na nám. Svobody, v centru Brna, a to v OD Rozkvět. Zde stačí vyjet výtahem do 6. patra – a vstoupíte již přímo do lounge La Gavioty.

Zde je pro vás připraveno posezení, taneční parket, nechybí bar, kde si můžete vybrat z opravdu velmi pestré nabídky mnoha drinků. Nechybí samozřejmě i nejrůznější míchané koktejly, nebo široká škála vín a dalších alko i nealko nápojů. A vychutnat si tu můžete také vodní dýmky!

Právě zde se pak konají i mnohé akce, speciální eventy, taneční večery… Program akcí je skutečně pestrý, určitě je sledujte v sekci „nadcházející události“ přímo na webu La Gaviota.
Na programu jsou Latino party, RnB večery, G’Oldies party…

V 7. patře pak najdete opravdu úžasnou terasu, jedná se dokonce o vůbec největší vyhlídkovou terasu v centru Brna! A ten pohled do okolí, za sebe můžu říct, že toto místo má skutečně kouzlo.

Posezení je pro vás připraveno i na této terase, kde jsou i bary a dá se zde posedět – vše samozřejmě záleží na přízni počasí.
Ovšem tato terasa je otevřena stále a jak do La Gavioty půjdete, určitě se sem stavte podívat. ;)

Zkrátka, La Gaviota je místem v centru Brna, které má úroveň, styl a také, je místem, kde to žije – bavit se tu můžete na celé řadě skvělých akcí, stačí si jen vybrat!

Lounge & Sky bar La Gaviota najdete na nám. Svobody 16, v OD Rozkvět v 6. patře.

ODKAZ: LA GAVIOTA / web
ODKAZ: LA GAVIOTA / facebook
ODKAZ: LA GAVIOTA / instagram