Představuji: grafické listy ANONYMOUS MINIMALIST

Po delší době mám pro vás opět inspiraci z oblasti designu – chci vám totiž představit značku Anonymous Minimalist – překrásné minimalistické grafické listy. Ty se mohou stát vkusným doplňkem vašeho interiéru, třeba ve formě obrazu. A mimochodem, právě tyto listy mohou bát i tipem na zajímavý a netradiční vánoční dárek pro vaše blízké! Víc v následujícím článku…

Mně samotné je minimalistický design také velmi blízký, mám ráda jednoduchost a čistotu stylu – a tím se řídím i v ohledu dekorací a doplňků u nás doma.
I proto mě zaujaly právě minimalistické grafické listy, které tvoří pod značkou Anonymous Minimalist grafická designérka Lucie.
Ráda vám její tvorbu představím ve svém článku!

Co to vlastně jsou „grafické listy“? Věřím, že pro některé z vás bude tento pojem neznámý a přiznám se, já jsem také ještě donedávna netušila, o co se jedná…

Grafické listy jsou autorskou grafikou, která je vytvořena na kvalitním papíře. Tento papír je co se materiálu týká poměrně specifický – je v něm příměs bavlny. Jedná se často o italské, či francouzské značky papíru.

Výsledná grafika je určena primárně coby obraz, vhodná k zarámování.
Grafické listy od Anonymous Minimalist jsou v minimalistickém designu, kdy autorka pracuje jen s malým množstvím barev.
Její grafické listy jsou tak často jednobarevné, nebo jen s barevně odlišenými detaily – třeba ve zlaté, stříbrné, nebo černé barvě.

Grafické listy jdou zpracovat také pouze na bázi slepotisku, kdy se jen vytlačují předměty do papíru – jen tlakem, bez pomoci dalších barev.
Zajímavou technikou při vytváření grafických listů je pak použití lepící pásky, ohně, vody… Každý kousek je naprostým originálem – nikdy není další kus stejný.

Grafické listy jsou skutečně zajímavým, minimalistickým doplňkem, dekorací, který se může stát jedinečným prvkem vašeho interiéru. Skvěle se tyto grafické listy hodí i do interiéru ve skandinávském designu.

Mimochodem, právě tyto listy mohou být i skvělým tipem na vánoční dárek – obdarovaný získá zcela originální záležitost.

Grafické listy Anonymous Minimalist si můžete prohlédnout a zakoupit na Fleru – viz odkaz níže. Celé portfolio je pak možné vidět i na Instagramu Anonymous Minimalist. 

ODKAZ: ANONYMOUS MINIMALIST / fler
ODKAZ: ANONYMOUS MINIMALIST / instagram