Představuji: eshop a showroom Ložnice21

Věděli jste, že každý člověk stráví průměrně až jednu třetinu života spánkem? Zajímavý údaj, co říkáte…:) A proto jsem si řekla, že právě spánku a hlavně, spánku kvalitnímu, věnuji i můj dnešní článek. Ráda bych Vám totiž představila českého výrobce lůžkovin, společnost PiCaSo manufactury, která otevřela v Brně  showroom Ložnice21., kde je Váš spánek na prvním místě a koupíte tu vše pro ložnice 21. století.

Když budu mluvit za sebe – dobře se vyspat je pro mě naprostou prioritou. Jsem pracovně hodně vytížený člověk a celý den jsem doslova v jednom kole. Mám dvě malé děti, hromadu práce a tak každý večer uléhám do postele opravdu unavená. A není pro mě v ten moment nic důležitějšího, než se skutečně dobře vyspat… Máte to podobně? Já věřím, že určitě ano.

Není totiž nic horšího, než se ráno vzbudit, celý rozlámaný, unavený…to se zkrátka pak podepíše na celém Vašem následujícím dni, kdy se netěšíte na nic jiného, než jak opět večer ulehnete a doufáte, že tentokrát bude noc lepší…

Za sebe si tedy myslím, že kvalita našeho spánku by pro nás měla být zásadní. Přímo se odráží na tom, jak se cítíme a také, na našem zdraví. Je tedy určitě moc fajn dělat vše pro to, abychom spali dobře. Zdravě a kvalitně.
Kromě dodržování všech obecně známých zásad – jako „chodit spát včas, spát rozumně dlouho…“, tak bychom měli věnovat pozornost i dalším důležitým věcem – v první řadě, výběru vhodné postele, matrace a lůžkovin.

Opět z mé vlastní zkušenosti – s manželem jsme si kdysi koupili postel v jednom známém obchodním řetězci. Postel byla poměrně levná a hlavně, my o správném výběru postele nic nevěděli… Časem se ukázalo, že jsme nevybrali dobře. Z postele / matrace nás bolela záda a postel bohužel ani ve výrobě nebyla moc kvalitní…

A tak jsem se později rozhodli, že výběr postele nepodceníme a raději vsadíme na kvalitu, na něco, co vydrží a hlavně, na čem se bude dobře spát. Rozhodli jsme se dobře, protože nikde se nám dnes nespí tak skvěle, jako na naší posteli doma – a tak to má být…

Proto bych Vám dnes chtěla představit brněnský showroom Ložnice 21. Najdete ho na Škrobárenské ulici 6 a mají tu vše pro kvalitní spánek – v první řade, krásné a velice kvalitní postele značky Spirit a matrace Tropico.

Právě tyto matrace a také postele jsou české výroby, jsou designově moc vydařené, kvalitní a hlavně, jsou velice variabilní – můžete si tu sestavit přesně takovou postel, jaká Vám bude vyhovovat. Konkrétně – postel si sestavíte z typu matrace, vyberete vrchní kryt – podložku na postel, čelo, vyberete si nohy, na kterých bude postel stát, zvolíte si barvu potahu a také, rozměr postele – postele se zde vyrábí na míru pro každého zákazníka.

Matrace jsou velice kvalitní, opět máte na výběr z několika tipů a druhů, stejně tak je zde několik možností k volbě podložky na matraci.

Zaujaly mě také krásné nohy k postelím, které si můžete opět libovolně zvolit.

Zajímavé jsou kovové „sloní noha“, nebo skleněné – rázem z Vaší postele vytvoří i lehce extravagantní kousek. Oboje, skleněné i kovové, jsou české ruční výroby – ze skláren a kováren.

Variabilita u postelí Spirit je opravdu výborná věc – nemusíte se tu spokojovat pouze s řadovou výrobou, jak je tomu u zboží, které běžně nabízí mnohé obchody s nábytkem.

Kromě postelí, matrací, pak v tomto obchodě koupíte i další sortiment české ruční výroby – polštáře, přikrývky, ale také povlečení, vyrobené ze 100% bavlny.

Co se týká přikrývek a polštářů, mají zde opět mnoho typů a druhů výplní. Za zmínku rozhodně stojí ty s obsahem aloe vera – látka s touto složkou je nesmírně jemná a příjemná.

Značka spolupracuje také s módní návrhářkou Beatou Rajskou, která propůjčila tvář právě propagaci polštáře a přikrývky s aloe vera.

Důležitá u těchto produktů je česká výroba, kvalitní zpracování i použité materiály, které mají skutečně dlohou životnost. Na postele platí záruka 25 let, a to je, myslím, skvělá skutečnost.

Zkrátka, pokud Vám není jedno „jak spíte“ – určitě berte tuto značku v patrnost, stojí to totiž rozhodně za to…za odpočaté a fajn dny.:)

Showroom Ložnice21 najdete v Brně na adrese Škrobárenská 6, zboží si tu můžete prohlédnout, zakoupit a rovnou odvézt.:) Na všechny výrobky se můžete také podívat na www.picaso-m.cz

ODKAZ: LOŽNICE 21 / web, eshop
ODKAZ:LOŽNICE 21 / facebook