Představuji: designový nábytek z masivu ETYK

Po delší době mám pro vás článek z mé rubriky „design“ – kde vám přináším tipy na vše, co se týká prostředí, ve kterém žijeme. Ať už to jsou tipy na zajímavé developerské projekty, nebo právě na samotný design interiéru a exteriéru. Dnes bych vám chtěla představit jednu českou značku, která si rozhodně zaslouží pozornost. Jmenuje se ETYK a vyrábí nádherný nábytek – stoly a posezení z masivu, ideální pro jakékoliv využití, jak do vnitřních, či venkovních prostor. Skvělá je opravdu vysoká kvalita a hlavně, dlouhá životnost. Čtěte dál!

Jelikož i u nás doma neustále něco rekonstruujeme a zvelebujeme, sama si snažím v oblasti designu udržovat přehled. Ráda se obklopuji hezkými, kvalitními věcmi, které nejen, že dobře vypadají, ale také dlouho vydrží.

Navíc, při výběru daných věcí vždy upředňostňuji českou produkci. Věřím, že to, co je vyrobené u nás, poctivě a s důrazem na kvalitu, si zkrátka zaslouží naši podporu.

Proto vám chci dnes dát tip na jednu zajímavou značku, kterou jsem nedávno poznala. Jmenuje se ETYK a nabízí opravdu krásný, kvalitní nábytek – stoly a posezení – vyrobené z masivu.

Česká firmy ETYK vyrábí robustní stoly, lavice a posezení z trámových profilů, z jednoho kusu dřeva. Trámy mají jednotný průřez 14x14cm a šroubují se k sobě.

Stoly jsou pak ve velikosti 2 – 6m. Šířku si zvolíte dle počtu trámových profilů. Nábytek pak lze dodatečně doplnit o další U profil, posezení si můžete nechat rozšířit o opěradla, zmenšit plochu stolu, atd…

Vše vám tedy vyrobí přesně podle vašeho zadání, na míru, podle přání.

Super je, že tento typ nábytku je opravdu vysoce kvalitní a vydrží – takže je na vás, kam jej umístíte, zda domů, či ven. Mimochodem, výborně se takový nábytek vyjímá právě coby posezení na zahradě, ve vinném sklípku, v altánku.

Ale hodí se samozřejmě i domů – já si právě takový stůl dokážu dobře představit coby dominantu kuchyně a jídelní části.

Podle určení, kam nábytek dáte (zda domů, či ven), se pak určuje i povrchová úprava. Výběr odstínu barev si pak samozřejmě určíte sami.

Primárně se ovšem firma ETYK soustředí na výrobu nábytku – samostatných kusů, ale i celých setů určených na zahradu, coby zahradní posezení.

Díky kvalitě a kusovému dřevu z masivu je takový nábytek opravdu odolný – můžete si být jistí, že vám bude sloužit skutečně mnoho let.

Firma ETYK nabízí také servis nábytku – přijedou vám ho přelakovat, zbrousit, případně i upravit (rozšířit…).

Nábytek se vyrábí z českého dřeva – převážně smrkovového, ale při poptávce jsou schopni nabídnout i nábytek ze dřeva dubového, či z modřínu.

Myslím, že právě nábytek – a hlavně ten zahradní, si zaslouží tu nejvyšší možnou kvalitu. Navíc z české produkce, z českého dřeva. Jak se vám líbí? Mně moc!

Víc informací & možnost objednání na webu – viz odkaz níže.

Na více fotek se podívejte také do fotogalerie.

ODKAZ: ETYK / web
ODKAZ: ETYK / facebook
ODKAZ: ETYK / instagram