Představuji: bytové a tělové produkty české značky Sabaya s božskými vůněmi

Ráda vám zde čas od času představuji i různé zajímavé, české značky – které stojí za pozornost, jsou výjimečné, originální a nabízí kvalitní produkty, se kterými mám sama také osobní zkušenost. Přesně taková je i značka Sabaya a její božsky voňavé produkty! Zamilovala jsem si jejich bytové difuzéry, svíčky, bytové vůně, ale i tělovou kosmetiku, zejména s vůní santalového dřeva, která je doslova dokonalá! Produkty Sabaya mají i překrásný, luxusní design – stanou se tak i dekorací vašeho interiéru. Mimo to, potěší vás i nízká cena – mrkněte na e-shop www.sabaya.cz
Víc v mém následujícím článku…

Musím napsat hned na úvod, že značku Sabaya jsem si opravdu doslova zamilovala. Důvodem je v první řadě naprosto dokonalá vůně santalového dřeva, a to v rámci jedné ze tří nabízených řad produktů.

Tato vůně si mě naprosto získala, voní mi díky aroma difuzérům po celém domě a stále se jí nemohu nasytit, je vážně skvělá! Podmanivá, nevtíravá, originální a jiná – jak jsem psala na svých sociálních sítí, připomíná mi můj oblíbený pánský parfém Abercrombie, možná budete také znát… :)

Zkrátka, i díky této vůni je značka Sabaya opravdu výjimečná, s tak krásnou vůní jsem se u produktů tohoto typu snad ještě nikdy nesetkala.

Proč si Sabayu také zamilovat?
Jedná se o českou značku, což určitě mnohé z vás potěší – je určitě správné podporovat naše lokální, tuzemské brandy a obecně o nich i šířit povědomí.

Všechny produkty Sabaya jsou tedy vyráběny výhradně u nás, v České republice, u všech produktů je také garantováno, že použité suroviny splňují parametry nejvyšší kvality a mnohé pochází také z ekologického zemědělství. Při výrobě je dbáno na použití výrobních procesů, které jsou šetrné pro přírodní látky i k životnímu prostředí.

Co přesně tedy Sabaya nabízí? Jedná se o bytové a tělové produkty v rámci tří řad – se třemi vůněmi: santalové dřevo, zelený čaj s opuncií a černá orchidej.

Vůně jsou opravdu dokonalé, líbí se mi všechny, nicméně santalové dřevo je za mě tím NEJ – hodí se dokonale i pro podzimní, zimní období. Naopak třeba zelený čaj s opuncií je lehčí, více svěží, ideální na léto… Ale jsem si jistá, že si mezi těmito třemi vůněmi vyberete tu, která si vás získá.

Každá řada pak nabízí celkem 10 produktů, z toho jsou 3 produkty bytové, zbylých 7 je určený pro péči o tělo.

Bytové produkty pak zahrnují svíčku, bytový sprej a aroma difuzér, který je zcela bez alkoholu, jen s olejovou vonnou esencí. I díky té vydrží krásně vonět i 10 měsíců.

Bytový difuzér je vůbec můj nejoblíbenější produkt od této značky, oceňuji zmiňovanou kvalitu olejové esence. I malý difuzér intenzivně, ovšem příjemně provoní i poměrně velký prostor (mám v obývacím pokoji o rozloze cca 45m2). Vůně je znatelná, ale neobtěžující. Za mě naprosto ideální.

Prostory provoní i vonná svíčka, nebo bytový sprej – ten používám, pokud je v prostoru cítit zápach, například z jídel, smažení, atd… Bytový sprej prostory provoní velmi rychle.

Produkty Sabaya mají i krásný, luxusní design – stanou se tak i hezkým doplňkem vašeho interiéru.

7 produktů v rámci každé řady je tělová kosmetika, konkrétně se jedná o tekuté mýdlo, sprchový gel, krém na ruce, tělový olej, peeling, sůl do koupele a šampon.

I u těchto produktů oceníte vůni, kterou jste si u této značky oblíbili. Přípravky jsou velmi příjemné, nevysušují pokožku, intenzivně ji provoní. Sama mám asi nejraději krém na ruce a tělový olej, kůže je po těchto přípravcích vláčná, s pocitem komfortu.

Mimo to, Sabaya pak nabízí i limitovanou edici produktů, které jsou vyrobené na přírodní bázi. Jedná se o pleťový krém, tuhá mýdla, deodoranty, šampony, kondicionér, pleťové sérum a tělové oleje.

Jak jsem zmínila, produkty Sabaya jsou i za velmi příznivé, nízké ceny – i přes na první pohled luxusní design a perfektní kvalitu produktů. To je mi na této značce sympatické, nejedná se o nic nesmyslně předraženého.

Mimochodem, produtky Sabaya jsou i skvělým tipem na dárky pro vaše blízké – Vánoce se blíží, že? :) Koupit můžete i krásné dárkové krabičky s více produkty.
Firmy pak mohou využít i dárkového balení produktů – pro zaměstnance, partnery… na dárkové krabičky lze i dodat i logo vaší společnosti.

Mrkněte na e-shop, viz odkaz níže! Doporučuji produkty vyzkoušet, budete rozhodně moc spokojení!

ODKAZ: SABAYA / web, e-shop

ODKAZ: SABAYA / facebook
ODKAZ: SABAYA / instagram