Nový butique plný voňavého pečiva i dezertů – Lokal Bakers v Olympii!

Věřím, že Lokal Bakers je pojem, který už mnoho Brňáků velmi dobře zná. Aby také ne, nabídka křupavého, voňavého a hlavně, kvalitního pečiva je v těchto stáncích tak výjimečná a pestrá, že si zaručeně vybere každý. Lokal Bakers sdružují místní pekaře a přesvědčí vás, že řemeslné pečivo je skutečně chutí někde jinde, než obyčejný chleba a rohlíky ze supermarketů. Řemeslný chléb, bagety, ale i další pečivo vám přinesou doslova gastronomický zážitek, kdy rázem pochopíte, že něco takto dobrého už bude trvale patřit na váš stůl.
V Brně Lokal Bakers najdete – pozor – již na třech místech! Pečivo nakoupíte u stánků v OC Campus Square, v NC Královo Pole a nově také v brněnské Olympii, kde se před pár dny otevřel přímo prémiový butique s pečivem a dezerty. 
Mám pro vás malou reportáž přímo z otevření – stavte se, ochutnejte, nakupte si… Nebudete litovat!

Myslím, že v dnešní době už každý velmi dobře chápe, že „řemeslné pečivo“ je opravdu něco diametrálně odlišného – vzhledem i chutí – než pečivo obyčejné, ze supermarketů a malých obchodů.

Řemeslné pečivo vzniká tou nejpoctivější prací, s podílem ruční výroby a hlavně, z těch nejlepších surovin. Žádné šizení, chemie, éčka a další nesmysly, které nemají v tak základní potravině, jakou je pečivo, co dělat.

Řemeslných pekáren je po Brně spoustu, jistě máte také svou oblíbenou. Někde mají výborná chleba, jinde vyhlášené croisanty, někde zase úžasné bagetky – připravené třeba podle tradičních italských postupů…

A teď si představte, že si to nejlepší z těchto řemeslných pekáren můžete vybírat hezky na jednom místě!
Přesně o tom jsou Lokal Bakers – stánky s prémiovým pečivem od celé řady těch NEJ řemeslných pekařství.

První pobočka Lokal Bakers se otevřela začátkem tohoto roku v Campus Square Brno a rázem si to zde lidé zamilovali. Veřejnost kvalitu zkrátka dokáže ocenit.

Za pár měsíců pak zákazníky uvítala i druhá pobočka Lokal Bakers, tentokrát v prostorách nákupního centra Královo Pole.

Horkou novinkou je pak prémiový butique s pečivem – již třetí pobočka, která se před pár dny otevřela v prostorách brněnské Olympie, a to přímo u hlavního vchodu (v blízkosti DM drogerie).

Tento „butique“ – jak už samotné označení napovídá – je svým konceptem o level výš, než jsou sesterské pobočky na Campusu a NC Královo Pole. Samozřejmě, i zde koupíte vynikající pečivo – ale i něco navíc!

Butique Lokal Bakers v Olympii má ve svém sortimentu mimo velmi pestrou škálu řemeslného pečiva také dezerty, dortíky a zákusky, a to od brněnské cukrářky Cukrlenka!

Vybírat tak můžete na první pohled lákající věnečky, špičky, muffiny a další dobroty – které budou jak jinak, než v té nejlepší kvalitě.

Co se pak týká konkrétní nabídky pečiva, to si dáte opět od těch nejlepších z Brna – stejně, jako na dvou dalších pobočkách. Nabídka je víceméně totožná.

Dodavatelé pečiva v novém butique Lokal Bakers pak jsou Chleba Brno, Paneolit, William Thomas Artisan Bakery, Carlini, Breadguy, Kobliha Brno, Uncle Baker, AMICI, Mama Stella, Muffiny Brno, RS Bakery & Trade.

Mimochodem, oceníte zde i výběr bezlepkového pečiva – klasického chleba, toastového chleba i sladkého pečiva.

Další novinkou v butique Lokal Bakers v Olympii pak budou i mazané chleby – krajíce řemeslného chleba s pomazánkou či jinými surovinami, ideální na svačinu, máte se na co těšit! 

Butique Lokal Bakers v Olympii je otevřený zatím ve zkušebním provozu, ale už nyní tu nakoupíte skvěle, z velmi pestré nabídky. Zastavte se!

Pobočky Lokal Bakers najdete v Brně již na 3 místech – v OC Campus Square, v NC Královo Pole a nyní nově také v Olympia centrum Brno.

ODKAZ: LOKAL BAKERS / web
ODKAZ: LOKAL BAKERS / facebook
ODKAZ: LOKAL BAKERS / instagram