Módní inspirace z Freeportu – z obchodů Mustang a Retro Jeans!

Kam si zajet na nákupy – kde zaručeně něco hezké pořídíte a navíc, za super ceny? Určitě do outletového centra Freeport, které najdete v Hatích u Znojma! Opravdu je zde z čeho vybírat, přibývají zde nové obchody, nové značky a mimo to, v obchodech často probíhají i různé extra akce a slevy – už na tak nízké outletové ceny. Nakoupíte tady výhodně, což vás zaručeně potěší o to víc!
V následujícím článku mám pro vás módní inspiraci z Freeportu – tentokrát zaměřenou víceméně na denimovou módu. Tu i jiné hezké kousky jsem vám totiž nafotila v obchodech Mustang a Retro Jeans! Mrkněte na mou reportáž i spoustu fotek…

Musím uznat, že celková úroveň nákupního centra Freeport jde opravdu nahoru! Stále tu přibývají nové značky, nové obchody, seženete zde i různé exkluzivity, třeba luxusní kousky od prestižních brandů, které se i v rámci celé naší republiky hledají jen velmi těžko…

Freeport nabízí ve všech obchodech outletové kolekce různých značek, což zaručuje zejména nízké ceny – ty jsou až o 70% nižší, než v neoutletových prodejnách stejných brandů.
Mimo to, jak jsem zmínila, v mnohých obchodech tu často probíhají i extra slevy a výprodeje, výsledné ceny tak bývají skutečně velmi zajímavé. :)

Tentokrát mám pro vás inspiraci z prodejen dvou značek, které se zaměřují primárně na denimovou módu. Jedná se o Mustang a Retro Jeans – věřím, že oba brandy budete znát, nebo vám budou minimálně povědomé… Jsou na českém trhu totiž už hezkou řadu let.

Začnu v obchodě Mustang – který je doslova rájem džínů! Opravdu, tolik džínů pro muže i ženy jsem na jednom místě snad neviděla. :) Džíny tu vyberete v mnoha typech, střizích i barvách – a  jsem si jistá, že si z tak pestré škály vybere zaručeně každý.

Mimo to Mustang nabízí i další denimové kousky – šaty, košile, sukně, zaujal mě třeba i tento zajímavý overal, moc hezky sedí!

V obchodě Mustang pak vyberete i trička, podzimní svetry, různé halenky, košile, je tu i pár kousků šatů…

Obchod Retro Jeans je sám o sobě moc hezký, za mě je to snad vůbec nejstylovější prodejna v celém Freeportu (už jen ta dřevěná podlaha tady, schválně si jí všimněte! :).

Značka Retro se zaměřuje jak na denim, tak na sportovně – elegantní módu, ve které bychom se měli cítit v první řadě příjemně a pohodlně. Opět zde nakoupí jak dámy, tak i pánové.

Džíny Retro Jeans jsou ve skvělých střizích, pár jich mám od této značky doma a mohu jen doporučit! Opět je sortiment mnoha typů a variant…

Omrkněte zde i moc hezké teplákové soupravy – v různých barvách. Mimochodem, móda značky Retro Jeans je také o barvách – nakoupíte zde krásně barevné věci.

Dámy tu potěší i zajímavé šaty – třeba úpletové, na podzim naprosto perfektní…

…nebo i koženkové! Kůže i koženka jsou stále velmi IN, takže takový kousek by vám v šatníku určitě neměl chybět.

Obchod Retro Jeans pak nabízí i doplňky a dokonce i moc hezké boty!

Udělejte si do Freeportu výlet, tady se nákupy stále hodně vyplatí!

Outletové centrum Freeport najdete v Hatích u Znojma.

ODKAZ: FREEPORT / web
ODKAZ: FREEPORT / facebook
ODKAZ: FREEPORT / instagram