Pozvánka na poctivý burger i skvělé drinky – do K. T Bistra a Up Baru v Modřicích!

Šťavnatý, propečený, voňavý burger, s pestrou oblohou, sýrem, omáčkami…komu by něco takového nechutnalo? Burgery se obecně těší oblibě – ovšem, ne všude je umí dělat opravdu dobré. Já vás chci ovšem na výborné burgery pozvat – do Modřic u Brna!
Právě tady je asi 3 měsíce nově otevřené K. T. Bistro, které se na burgery zaměřuje. A nutno napsat, mají je tu vážně dokonalé! Vybírat můžete z několika druhů burgerů, mimo to si tu dáte i wrap, hovězí sandwich, nebo křídla… Burgery pak nabízí i v rámci obědových menu – i s polévkou!

Jídlo si můžete odnést s sebou, nebo si ho můžete sníst i zde – na zahrádce, nebo v prostorách vedlejšího Up Baru – odkud si mimochodem můžete burgery i objednat!
Také Up Bar stojí za návštěvu, prostory jsou po kompletní rekonstrukci, zajít si sem můžete na kávu, drinky – i míchané, na pivečko – čepují 4 druhy, nebo na víno! V nabídce zde je kompletní sortiment Šlechtitelské stanice André.

Stavte se – na burger, drink, posedět…budete určitě moc spokojení! Čtěte dál!

Vy, kdo jste z Modřic a okolí tak jistě víte, že právě dobrý burger si v těchto místech jen tak někde nedáte… A mimochodem, příležitostí, kam si zde zajít na oběd, také moc není…

I proto zde vzniklo K. T. Bistro – novinka na zdejším nám. Svobody, která tu je otevřená asi 3 měsíce. Bistro se zaměřuje na burgery – a že je mají fakt skvělé!

Super je i koncept zdejších dvou podniků – K. T. Bistra a sousedního Up Baru. Oba podniky spolupracují a vzájemně se podporují, což je také moc fajn! Jídla z K. T. Bistra si můžete sníst v prostorách Up Baru, odkud si jídla můžete i objednat. A právě v Up Baru si dáte zase dobré drinky, kávu, pivo i víno…

K. T. Bistro má v nabídce burgerů hned několik – tři druhy burgerů hovězích, burger kuřecí, nebo vegetariánský burger s hermelínem – a burgery jsou zde i v nabídce v rámci poledních obědových menu, kdy si můžete objednat i polévku. Burgery z obědového menu jsou menší gramáže a cenově výhodnější, než z běžné nabídky.

Burgery mají v K. T. Bistru opravdu výborné – maso si nechávají namlít přesně dle vlastních požadavků, sami si pak připravují i veškeré omáčky, ladí i zajímavé receptury… Musím sama uznat, že chuťově jsou jejich burgery vážně skvělé, voňavé, šťavnaté…

Mimochodem, jakýkoliv burger vám tu mohou připravit i ve vegetariánské podobě – s rostlinným masem.

Pan majitel bistra má mimochodem pestré zkušenosti z oblasti gastronomie, vařil také v pražském Imperialu u pana Pohlreicha, dělal i šéfkuchaře v brněnském pivovarském domě Poupě.

Na burgery se můžete do K. T. Bistra stavit od neděle do pátku (v sobotu mají zavřeno) – a jak píšu, jídlo si můžete vzít s sebou, nebo si ho sníte i zde! Nyní v létě oceníte i velkou zahrádku, ovšem k dispozici jsou i prostory sousedního Up Baru.

A právě i Up Bar stojí za bližší představení! Tyto prostory jsou po kompletní rekonstrukci, přes den to zde funguje víceméně jako kavárna, naopak večer si sem zajdete na víno, pivo, nebo na rumy – prémiových rumů mají v nabídce kolem 12 druhů!

Up Bar nabízí i nejrůznější kávové nápoje, kávu mají kvalitní a velmi dobrou italskou Filicori.

Oceníte zde i pestrou škálu míchaných drinků, piva – čepují 4 druhy, na čepu je točená Plzeň, Radegast, Kozel a jedno pivo vždy z Výběru sládků.

Na své si tu přijdou i příznivci dobrých vín! Up Bar má ve své nabídce totiž naprosto kompletní vinné portfolio Šlechtitelské stanice André!

K drinkům si tu můžete objednat nejrůznější pochutiny, paštiky, trhaná masa, dáte si tu i pohár, nebo čokoládový fondant.

Up Bar má otevřeno každý den, všední dny od 11. hodiny do půlnoci, o víkendu od 13. hodiny do půlnoci.

Uvnitř je pro vás 40 míst – takže dostatek prostoru, soukromí – stavte se, dobrá kavárna, bar v Modřicích chyběly!

Mimochodem, na burgery do K. T. Bistra se sjíždí lidé i ze širokého okolí, tak si taky udělejte výlet – uvidíte, nebudete litovat! ;)

K. T Bistro a  Up Bar najdete v Modřicích na nám. Svobody 9.

ODKAZ: K. T. BISTRO / web
ODKAZ: K. T. BISTRO / facebook
ODKAZ: K. T. BISTRO / instagram

ODKAZ: UP BAR / facebook
ODKAZ: UP BAR / instagram