Představuji: butik Napapijri v Brně na České!

Značku NAPAPIJRI vám určitě nemusím nijak zvlášť představovat, věřím že minimálně její název vám bude povědomý. A co víc – mimo poměrně netradiční a specifický název vám jistě tento brand utkvěl v paměti i svým stylem, pro nějž je typické zejména logo norské vlajky. Ovšem – nenechte se zmást! I přes zmiňované norské logo a finský název se jedná o italskou značku. Stylově dokonale sportovní, barevná, pohodlná a kvalitní. V Brně je nyní butik NAPAPIJRI na České 26 (přestěhovaný z Olympie). Je tu překrásná jarní kolekce – a pár super outfitů jsem vám společně s Petrem Švancarou a jeho snoubenkou nafotila – mrkněte na můj článek! ;)

Značku Napapijri jsem zaznamenala snad hned, kdy se před několika lety poprvé objevila v Brně. Už tenkrát mě zaujal originální design, kvalita věcí – pořídila jsem si v té době od Napapijri super svetry na hory a dodnes je mám ve své šatní skříni. :)

Přizánávám se, že jsem si i já – vzhledem k názvu Napapijri – myslela, že se jedná o severskou značku. A teprve nedávno jsem se dozvěděla, že Napapijri vznikla v Itálii, a to dokonce už v roce 1987!

Napapijri nabízí především pohodlnou, sportovní, ležérní módu, ve které se budete citit skvěle a na kteoru se budete moc spolehnout, zejména v ohledu materiálů.

Povedený je i design oblečení, pro který jsou charakteristické zejména výrazné barvy a zmiňované logo norské vlajky, které dělá tuto značku právě velmi dobře zapamatovatelnou.

V Brně jsme měli butik Napapijri v Olympii, ovšem, nyní je tato prodejna přesunutá do centra – najdete ji jako na jediném místě v Brně na České 26. A co zde teď mají? Je toho spoustu!

Já jsem vám zde několik zajímavých outfitů nafotila – a nejen já, jistě z fotek poznáváte známou brněnskou osobnost, fotbalistu Petra Švancaru, který se fotil společně se svou snoubenkou Kamilou Špetovou.

Koupíte tu krásné věci z jarní kolekce – úžasné lehounké bunčiky, lehké pláště, mikiny…

…trička, legíny, tepláky a celé soupravy.

A samozřejmě, také spoustu doplňků – zejména ty tašky a batohy jsou naprosto boží!

Zkrátka, značka Napapijri má svůj styl, rozhodně v tomto oblečení nezapadnete do davu. Ideální pro všechny nadšené cestovatele, milovníky sportů, akce, zážitků…ale i pro všechny, kdo se chtějí každý den cítit skvěle v jedinečném oblečení.

Stavte se do butiku Napapijri na Českou mrknout, jsou tu fakt pecka věci! A nakupovat můžete i přes eshop, viz odkaz níže. ;)

Na víc fotek mrkněte také do fotogalerie! ;)

ODKAZ: NAPAPIJRI BRNO / facebook
ODKAZ: NAPAPIJRI BRNO / instagram
ODKAZ: NAPAPIJRI BRNO / web, eshop