Představuji: brněnskou značku KNOPPKA!

Dnes bych vám chtěla představit jednu moc zajímavou brněnskou módní značku, která si mě, upřímně, získala hned při prvním setkání. :) Jmenuje se „KNOPPKA“, stojí za ní Lucie Knoppová, která navrhuje, sama šije a nechává šít – u nás, v Brně – stylovou, pohodlnou a originální módu, z perfektních materiálů! Víc informací a spousta fotek v následujícím článku!

Moc ráda podporuji českou módní tvorbu a snad ještě raději tu naši, brněnskou. :) Zvlášť, když je to móda opravdu jedinečná, nadčasová, z kvalitích a přijemných materiálů, co dobře sedí. A právě přesně taková je brněnská značka KNOPPKA, o které vám chci napsat! ;)

Značku Knoppka založila Lucie Knoppová, která si roky zahrávala s myšlenkou otevřít vlastní módní značku. Na realizaci  eshopu pracovala v průběhu roku 2019. E-shop byl spuštěn na konci roku 2019 a kamenná prodejna byla otevřena začátkem února 2020. Lucie nabízí svou autorskou módu – jde v první řadě o stylové oblečení a také zajímavé módní doplňky, na které v jiných obchodech nenarazíte – ať to jsou překrásné spony na šátky, kabelky, taštičky, kapsičky na pásky, pletené šály…je to spousta a stojí to za omrknutí. :)

Začátkem února pak Lucie otevřela i kamennou prodejnu, kde všechny věci nabízí – obchůdek Knoppka najdete nově otevřený na ulici Leitnerova 14.

Co se oblečení týká, tak věci Knoppka jsou přesně v tom stylu, který sama miluju. V jednoduchém designu, vše z úžasných materiálů, v krásných barvách… Ovšem, ty střihy! Ty jsou totiž úplně boží! Na ramínku jednotlivé věci občas vypadají poněkud „nenápadně“, ovšem, až si je oblečete, to je velká paráda!

Oblečení Knoppka má střihy opravdu propracované, vytvořené tak, aby sedly každé postavě. Co je také super, tak díky promyšleným střihům dokáže oblečení Knoppka chytře zamaskovat i nějaký ten nedostatek na postavě. :)

V aktuální kolekci oblečení Knoppka najdte spoustu kousků, které vynosíte vlastně celoročně. Ať už to jsou třeba super pohodlné šaty, pod které můžete vzít v zimě džíny, legíny…

…nebo třeba lehounké svetříky, mají opět super střih, dole lehce zúžený, horní díl volný.

Za pozornost pak stojí i krásné mikiny, mají je tu v několika barvách.

Zkrátka, to oblečení rozhodně stojí za to vidět, vyzkoušet, protože, jakmile si tyto věci jednou oblečete, uvidíte, že se zamilujete a Knoppka začne tvořit velkou část vašeho šatníku. A věřím, že tomu bude tak i v mém případě, já už se nemůžu dočkat nové jarní kolekce! O té vám tu určitě také napíšu. ;)

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

Kamenný obchod Knoppka najdete v Brně na Leitnerově 14.

ODKAZ: KNOPPKA / web, eshop

ODKAZ: KNOPPKA / facebook