Novinky a slevy v obchodě IOAMO!

Dnes opět inspirace na krásné kabelky! Jsou z obchodu IOAMO, kde koupíte právě jak kabelky italské značky Ioamo, tak nově i ty od známého brandu Calvin Klein! A pozor, právě na všechny kabelky Calvin Klein je zde nyní 20% sleva! Pár zajímavých kousků jsem vám zde nedávno nafotila – mrkněte v následujícím článku! :)

Pokud nevíte, kam v Brně pro hezkou, zajímavou a originální kabelku, určite doporučuji právě obchůdek IOAMO, který najdete na Kobližné 3 (vchod je z Kozí ulice, přímo proti Baru, který neexistuje). Právě zde se na kabelky specializují!

Mají tu hlavně designově velice zajímavé kabelky od italské značky IOAMO – o té jsem vá zde, na blogu, už psala. Kabelky IOAMO mají celou řadu výhod – v první řadě jsou velice variabilní, kabelku si sami složíte z jednotlivých komponentů, které si sami vyberete. Zvolíte si barvu a typ těla kabelky, dále držadla a také vnitřní tašku. Na výběr mají spoustu modelů, odstínů, materiálů, takže opravdu, je to jen a jen na vás. ;)

Další výhodou značky IOAMO je to, že některé edice a potisky jsou v limitovaném počtu kusů.

Materiál, který je na výrobu kabelek IOAMO použitý, se jmenuje EVA a je opravdu úžasný! Na dotek přijemný, lehounký, ovšem velice pevný, kabelky opravdu “něco vydrží”! ;) Navíc, tento materiál je i snadno udržovatelný, omyvatelný, tudíž vaše kabelka bude stále jako nová.

Kromě kabelek IOAMO pak mají v tomto obchůdku další kabelky, kožené i koženkové, od různých značek.

Naprostou novinkou jsou zde pak krásné kabelky od známého brandu Calvin Klein – jistě nemusím představovat. :) Aktuálně tu najdete kabelky Calvin Klein z kolekce podzim / zima – a právě na ty je zde sleva 20% – což se na výsledné ceně rozhodně projeví! 

A tato sleva zde platí až do vyprodání zásob – tak se sem rozhodně stavte mrknout, stojí to za to! :)

Slevy jsou zde i na vybrané modely kabelek IOAMO, takže i ty zde pořídíte za výhodněji. Já jsem vám zde opět pár zajímavých modelů nafotila, ať máte inspiraci. ;)

Na kabelkách IOAMO krásně vidíte, že kabelky nemusí být nutně „jenom černé“, jak je jsou možná některé ženy zvyklé nosit. Barevně zajímavá kabelka může být super módním doplňkem a celkově rozzáří váš outfit!

Nyní v zimě jsou IN více zemité, teplé barvy – krásné jsou kabelky v hnědé, béžové, vínové, nebo okrově žluté barvě.

A na jaře si pak zase užijeme víc zářivých barviček – až bude v obchůdku IOAMO nová jarní kolekce, rozhodně vám o ní napíšu! ;)

Na více fotek krásných kabelek IOAMO a Calvin Klein mrkněte také do fotogalerie!

Obchod IOAMO najdete v centru Brna, na Kobližné 3 (roh Komerční banky směrem na Kozí, proti Baru, který neexistuje).

ODKAZ: IOAMO / web, eshop

ODKAZ: IOAMO / facebook

ODKAZ: IOAMO / instagram