Představuji: brněnskou kavárnu a cukrárnu U myšky

Ráda bych vám dnes představila jednu moc příjemnou a útulnou kavárničku s cukrárnou, kterou najdete v Brně – Slatině, na Zlínské ul. 12. Jmenuje se kavárna a cukrárna U myšky, nabízí tu výborné dezerty od B-Cake, zmrzku Tomivo Gelato a další dobroty. Je zde i krásný dětský koutek s hračkami a celkově je to zde „kids friendly“ – pro děti tu mají každou středu tvořeníčko a také, uspořádají tu dětské oslavy… Celkově je tu moc fajn, pohodová atmosféra – zkrátka, věřte, že kavárny, které stojí navštívit, nejsou jen v centru Brna! Víc v následujícím článku… ;)

Nedávno jsem se právě do této kavárny a cukrárny U myšky stavila a řeknu vám, bylo mi zde opravdu příjemně. :) Vládne tu pohodová a klidná atmfosféra, je to skvělé místo pro posezení u kávy s dobrým dezertem, pro setkání s kamarádkou, nebo sem můžete zajít i s dětmi!

Jak jsem psala v úvodu, tato kavárnička je opravdu „kids friendy“ – pro děti je tu k dispozici krásný, vybavený dětský koutek s hračkami! Co si budeme povídat, právě kaváren s dětským koutkem v Brně moc není, takže tuto bych vám určitě doporučila s dětmi navštívit!

Pro děti je k dispozici na toaletách i přebalovací pult, náhradní plenky a vlhčené ubrousky – pokud si zapomenete. :) Navíc, kavárnička je v klidné části Zlínské ulice (na Přemyslově nám.), takže tu klidně můžete nechat ratolest spinkat v kočárku před kavárnou – uvidíte na ni. ;)

Co si v této kavárně & cukrárně můžete dát?
Samozřejmě – spoustu sladkých dobrot, dezertů a specialit!

Dezerty a dortíky dodává do kavárny a cukrárny U myšky B-Cake – vše je ve špičkové kvalitě, čerstvé a hlavně, moc dobré! :)

Určitě si tu dejte vyhlášené větrníky, cheesecake…

…panacottu, nebo dortíky!

V nabídce tu jsou i bezlepkové dezerty. A POZOR – mají novinku, low carb speciality – nízkosacharidové dortíky, bez mouky, bez lepku a bez cukru.
Náhražkou cukru je vanilkové aroma, nebo erythritol, těsto je pouze z ořechů a semínek. ;)

Mají tu i vyhlášenou zmrzku Tomivo Gelato – nejoblíbenější je jejich maková, tak ji zkuste. ;)

Pokud máte rádi zmrzku točenou – tak si tu dáte tradiční českou točenou z Opočna, nebo mají i vynikající domácí sirupy.

V nabídce je i pár slaných jídel – dělají zde toasty, nebo obložené croissanty.

A dáte si tu i oblíbené mléčné koktejly Shmoo! ;)

Navíc tu můžete uspořádat dětskou oslavu – postarají se o výzdobu, zajistí i dortík.

A mimochodem – pro dětičky se tu koná každou středu od 10:00 do 12:00 tvoření – cena je 50,- za materiál a může přijít kdokoliv (je dobré se předem nahlásit – sledujte FB kavárna a cukrárna U myšky).

Určitě stojí za návštěvu, bude se vám tu líbit! :)

Kavárnu a cukrárnu U myšky najdete na Zlínské 12 ve Slatině (na Přemyslově nám.)

Na více fotek se podívejte také do fotogalerie.

ODKAZ: KAVÁRNA A CUKRÁRNA U MYŠKY / facebook
ODKAZ: KAVÁRNA A CUKRÁRNA U MYŠKY / instagram