Pozvánka – Svatební festival v Brně 3. a 4. listopadu v prostorách hotelu Passage!

Mám pro vás pozvánku na krásnou událost, kde načerpají pestrou inspiraci zejména ti, kdo plánují svatbu. 3. a 4. listopadu proběhne v nádherných prostorách brněnského hotelu Passage další ročník exkluzivního SVATEBNÍHO FESTIVALU!
POZOR! Tentokrát pro vás mám slevový kód na nákup vstupenek se slevou 10% v předprodeji, kód je ve znění MISA10 a platí po celou dobu do ukončení předprodeje tj. do 2.11. do 19:00.
Vstupenky v předprodeji jsou levnější, než na místě a s mým kódem vás vyjdou jenom na 198.-!
Vstupenky (i s požitím mého kódu) kupujte ZDE:
https://www.smsticket.cz/vstupenky/37617-brno-svatebni-festival-hotel-passage-brno
nebo na webu:
https://www.brnosvatebniveletrh.cz/

Důležitá informace – vstupenky z předprodeje jdou automaticky do slosování o zapůjčení šatů od návrháře Miroslava Knota!

Módní přehlídky, ochutnávky, workshopy, svatební tombola. Programem provází moderátorka TV Prima Sandra Pospíšilová (Parmová), tváří festivalu je Miss Czech Republic Hanka Vágnerová, která je zasnoubená s motocyklovým závodníkem Karlem Abrahamem a plánuje svatbu letos v prosinci.

Na mole uvidíte známe modelky a influencerky: Nikol Švantnerová, Kristýna Schicková, Nikol Uhlířová, Alena Prešnajderová.

Návštěvníky čekají módní přehlídky svatebních a společenských šatů z nejnovějších kolekcí pro rok 2024, pánské módy a přehlídky předních českých návrhářů: Ivety Řádkové, Michaela Miroslava Knota a Sandry Mark. Všechny vstupenky z předprodeje na www.smsticket.cz jsou slosovatelné a výhrou je zapůjčení společenských šatů od M. Knota. Na Instagramu chystáme i další soutěže se společností Astratex o poukazy na nákup spodního prádla.

Svatební tombola

Rozdáváme ceny za více než 150.000Kč

Hlavní cenou je poukaz na líbánky na Mauricius od cestovní kanceláře Deluxea, další krásné ceny jsou snubní prstýnky v hodnotě 30.000Kč od Aurellio luxury, svatební šaty od salonu SVATKA a  CAXA Brno a Veronica, oblek pro ženicha od Moliere store, romantický víkend Hotel Chateau de Frontiere,  poukazy na svatební výzdobu, líčení, oznámení nebo dekorace, které ušetří peníze ve svatebním rozpočtu.

Proč přijít na svatební festival?

Osobní setkání se stovkou svatebních profesionálů, kteří v rámci festivalu nabízejí výhodné balíčky či zajímavé slevy na své služby a zboží. Ochutnávky skvělých dortů či svatebního menu. Vše je pod jednou střechou a v pohodové atmosféře svatebního festivalu.

Mediálním partnerem akce je Svatební magazín Moliere, který přináší svatební inspiraci a nové trendy.

KDY A KDE?

3.- 4. listopadu 2022, pátek 14-19hod, sobota 10-17hod

hotel Passage, Lidická 23, Brno.

Vstupné 220,-Kč jednodenní v předprodeji, na místě 250Kč, děti do 12 let zdarma.

POZOR! Tentokrát pro vás mám slevový kód na nákup vstupenek se slevou 10% v předprodeji, kód je ve znění MISA10 a platí po celou dobu do ukončení předprodeje tj. do 2.11. do 19:00.
Vstupenky v předprodeji jsou levnější, než na místě a s mým kódem vás vyjdou jenom na 198.-!
Vstupenky v předprodeji koupíte pod tímto odkazem https://www.smsticket.cz/vstupenky/37617-brno-svatebni-festival-hotel-passage-brno a také na webu, viz odkaz níže. 

VIP vstupné 500 Kč – pouze v předprodeji, navíc welcome drink, dárek, šatna zdarma, přednostní vstup a místo na sezení u přehlídkového mola. Více na www.brnosvatebniveletrh.cz

ODKAZ: BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL – web

ODKAZ: BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL – facebook

ODKAZ: BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL – instagram