Pozvánka: Saunový den ve wellness centru 4comfort!

Mám pro vás pozvánku na jednu příjemnou akci – Saunový den ve wellness centru 4Comfort! Během tohoto dne si můžete užít výjimečné saunové ceremoniály, vyzkoušíte unikátní „saunový stan“, těšit se můžete i na zajímavé hosty – saunové mistry, využít lze i speciální, privátní metličkové procedury… Uděláte něco pro své zdraví, zrelaxujete se… POZOR – mimo to po celý únor platí ve 4Comfort také výhodnější a levnější ceny – dopolední vstup do 13:00 je za 299 a od 13:00 za 349 – a pokud máte Comfort kartu, tak za 349 Kč můžete zůstat celý den.
Víc informací v následujícím článku!

Zimní období je pro pravidelné návštěvy sauny opravdu přímo skvělé – podpoříte imunitu, strávíte čas v příjemném teple a uděláte něco i pro své zdraví. Navíc v aktuální době, kdy je zvýšený výskyt onemocnění, je zmiňovaná podpora imunity více než žádoucí.

Kam v Brně do sauny? Možností je určitě celá řada, ovšem já vás chci pozvat do krásného prostředí mého oblíbeného wellness centra 4Comfort – jistě mnozí znáte, chodíte sem…právě toto wellness v brněnských Obřanech se těší velké oblibě už hezkou řadu let.

Vybrat si tu můžete z celkem šesti saun, dvě z toho jsou parní a čtyři suché. Po saunování se zchladíte v jednom ze čtyř ochlazovacích bazénků, využít můžete několik druhů venkovních i vnitřních sprch, ledovou tříšť, odpočívat pak lze na jedné ze dvou teras.

Mimochodem, moc fajn je zdejší “stromová sauna” – sem si můžete zajít i popovídat s kamarádkou, tady není nutné dodržovat naprostý klid. Zbytek saun je samozřejmě určený pro vaši maximální relaxaci – zde už je ticho vítané.

Ve wellness centru 4COMFORT se navíc konají zajímavé akce – tou nejbližší pak bude SAUNOVÝ DEN, který zde proběhne v neděli 13. února! Právě pro tento den si pro vás – nadšence do saunování – připravili ve 4Comfort skutečně velmi zajímavý program! Na co se tedy můžete těšit?

Za pozornost stojí už jen informace, že tento den pro všechny, kdo přijdou, platí běžné ceny vstupného, ovšem využít budete moci celou řadu specialit – saunových ceremoniálů, bude pro vás připraveno ovocné občerstvení, peelingový bar…

Saunové ceremoniály tu povedou 3 oblíbení saunoví mistři přímo z wellness centra 4Comfort, konkrétně Jakub, Michal a Pavel. Ovšem, těšit se budete moci také na speciální 2 hosty, Ivu Neubauerovou a Vojtěcha Drdlu!

Po každém saunovém ceremoniálu pro vás bude připraveno ovoce ve finské sauně – určitě malé občerstvení přijde vhod! :)

Mimo to, vyzkoušet můžete i unikátní „saunový stan“ s veřejnými i privátními procedurami. Saunový stan je určitým druhem sauny, která ma jednu obrovskou výhodu – je flexibilní a mobilní. Můžete se tedy saunovat opravdu kde chcete – třeba i v přírodě. A ochladíte se pak skokem do ledové řeky, rybníka… Má to své kouzlo! V tomto stanu se topí dřevem a dá se vytopit opravdu na vysoké teploty (i přes 100°C).

Dále tu pro vás budou k dispozici i privátní metličkové procedury  (budou již podmíněny rezervací). Tyto procedury budou probíhat právě ve výše uvedeném saunovém stanu. Na metličkování se používají zejména březové větvičky, ze kterých se uvolňují do vzduchu v sauně vonné silice. Tělu je prospěšné i samotné metličkování, které působí na prokrvení a uvolnění.

A to není vše – tento den si budete moci užít některé z celkem 29 saunových ceremoniálů! A určitě se zastavte i na peelingový bar.
V odpočívárně pak vaše smysly potěší muzikoterapie.

Na závěr vám chci napsat ještě o jedné super akci! V únoru budou platit pro zákazníky 4Comfort i speciální, nižší ceny!
Dopolední vstup do 13:00 je za 299 a od 13:00 za 349 – a pokud máte Comfort kartu, tak za 349 Kč můžete zůstat celý den. Tyto ceny budou platit celý den od pondělí do neděle!

Mimochodem, pokud také přesdílíte příspěvek o speciální únorové akci na sociálních sítích, obdržíte vstup zdarma (víc na FB 4comfort)

Wellness centrum 4COMFORT najdete v Brně – Obřanech na adrese Fryčajova 698/29 (vjezd z ulice Cihelní).

ODKAZ: SAUNOVÝ DEN VE 4COMFORT / odkaz na událost

ODKAZ: WELLNESS CENTRUM 4COMFORT / web
ODKAZ: WELLNESS CENTRUM 4COMFORT / facebook
ODKAZ: WELLNESS CENTRUM 4COMFORT / instagram