Pozvánka pro vás i vaše děti! Zajeďte do Světa dýní Drnholec!

Přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi do přírody, kde si užít krásy podzimu, kde na vás bude čekat i skvělá zábava? Mám pro vás moc fajn pozvánku! Jestlipak víte, že jen malý kousek od Brna, v Drnholci, se nachází Svět bludišť Drnholec? Najdete tu celou řadu přírodních bludišť, během léta jste tu mohli bloudit v kukuřici, nebo i ve voňavém levandulovém bludišti! A nyní, na podzim, se Svět bludišť Drnholec proměnil na Svět dýní Drnholec! Dýně a podzim k sobě neodmyslitelně patří a právě zde můžete dýňovou parádu obdivovat mnoha způsoby. Čeká vás zde kouzelné dýňové bludiště, dýně si můžete také vyřezat, nechybí i občerstvení. Tak třeba tip na výlet! Otevřeno je zde vždy pátek – neděle od 10. hodin. Víc v následujícím článku!
Jedním ze symbolů podzimu jsou rozhodně i dýně – typické pro svátek Halloween, který se slaví vždy poslední říjnový den. I když Halloween, coby tradice, není ryze česká, těší se i v naší zemi mimořádné oblibě. I mně je tento svátek sympatický!
Dýně tedy patří k českému podzimu, obdivovat je můžeme během tohoto období na každém kroku.
Doslova „dýňové království“ si ovšem můžete užít i nedaleko Brna – chci vás totiž pozvat do Světa dýní Drnholec!
Věděli jste, že jen kousek od Brna, v Drnholci (směr Mikulov) se nachází Svět bludišť Drnholec?
Právě zde najdete celou řadu zejména přírodních bludišť, která budou bavit nejen děti, ale i dospělé! Bludiště jsou v poslední době vyhledávanou atrakcí – strávíte hezký čas venku, s rodinou, přáteli… Podzimní dny babího léta jsou navíc pro takovou zábavu přímo jako dělané!
V létě jste ve Světě bludišť v Drnholci mohli bloudit v kukuřici, ve voňavém levandulovém bludišti, najdete zde i habrové bludiště!
A právě nyní, na podzim, se Svět bludišť Drnholec proměnil na Svět dýní Drnholec! Dýně, dýňové pyramidy, dýňová bludiště…to vše tu můžete obdivovat na veliké ploše! A je to opravdu nádhera, zkrátka, rozhodně vám doporučuji něco takového vidět. A věřte, vaše děti se tu rozhodně nudit nebudou – a vy také ne!
Projdete se mezi dýněmi, zabloudíte v dýňovém bludišti a samozřejmě – dýně si tu můžete také vyřezat!
Nechybí zde také občerstvení.
Už podle fotek určitě vidíte, že tu vládne až pohádková podzimní atmosféra! Dýně jsou samozřejmě sezónní záležitostí, bludiště ve své „dýňové kráse“ zde bude v této podobě podle počasí, alespoň do začátku listopadu.
Otevřeno je zde vždy od pátku do neděle od 10. hodiny. Tak pokud nemáte plány na víkend – vyražte právě sem, jsem si jistá, že budete nadšení!
Vstupné 80 Kč, děti do 3 let mají vstup zdarma. 
Svět bludišť Drnholec naleznete v Drnholci vedle rozhledny.