Inspirace pro outdoor & sporty z obchodů Kilpi a Rock Point ve Freeportu!

Opět mám pro vás inspiraci z outletového centra Freeport – a tentokrát to budou tipy zejména v ohledu módy pro sport i další outdoorové aktivity. Zavedu vás totiž do obchodů Kilpi a Rock Point, kde je výběr v tomto ohledu skvělý a velmi pestrý! Samozřejmě stále platí, že ceny jsou ve všech prodejnách ve Freeportu velmi nízké – a to až o 70%, než ve stejných, neoutletových obchodech. Pokud sháníte kvalitní a funkční vybavení, oblečení, boty, doplňky pro sport i volný čas – určitě čtěte dál, třeba objevíte něco zajímavého, co vám padne do oka!

Výhodné nákupy jsou zvláště v aktuální „turbulentní“ době víc než žádoucí – i proto je fajn vyrazit právě do outletového centra Freeport v Hatích u Znojma. Právě zde najdete mnoho značek, sortiment je tu velmi pestrý – vyberete si tu jak oblečení, boty, doplňky, vybavení pro sport… Zkrátka, nákupy se ve Freeportu vyplatí, ale to vy už určitě moc dobře víte. :)

I na svém blogu vám  pravidelně přináším tipy vždy z vybraných obchodů ve Freeportu – dnes vás prostřednictvím svého článku zavedu do prodejen Kilpi a Rock Point. V obou obchodech můžete vybírat kvalitní módu pro sport i volný čas, ale i boty a doplňky – třeba tašky, batohy, nebo i další potřebné vybavení nejen pro chvilky strávené v přírodě.

Kilpi – je česká značka nabízející oblečení pro ženy, muže, ale i děti. Sortiment se zaměřuje právě na outdoor obecně, nabídka se samozřejmě mění dle aktuální sezóny.

Nyní na podzim tu můžete vybírat opravdu krásné a hlavně, funkční věci pro venkovní aktivity, ať už se jedná o outdoorové sporty, nebo i výlety do přírody.

Velmi mile mě v případě značky Kilpi překvapily materiály, příjemné a zároveň funkční. Je vždy myšleno na to, aby vám daný daný model poskytl pohodlí, komfort a také, aby slušel.

Vybírat zde můžete funkční prádlo, podvlékací trička, legíny, mikiny, bundy – a to jak lehčí, podzimní, tak se zde i objevují první kousky určené ryze na zimu.

V obchodě Kilpi pak najdete jak outletové, tak i aktuální kolece!
Mimochodem, v tomto obchodě platí na vybrané modely i speciální slevy – a to až do výše 70% proti běžným cenám.

Obchod Rock Point je multibrand, opět zaměřený na kvalitní sportovní módu.

I zde je sortiment široký, jak pro ženy, muže, ale i pro děti! Právě pro děti jsem tu ocenila skvělý výběr kvalitních bot – pro oudoor! Moc fajn jsou zejména botky od značky Keen – určitě dobře znáte.

Obecně boty zde seženete opravdu perfektní! Nejrůznější trekové modely, kvalitní kousky, ve kterých se vám v přírodě bude chodit skvěle.

Nafotila jsem vám zde i pár setů na lyže – i v tomto směru se tu vybavíte!

Krásné jsou komplety třeba od značky Hannah!

Bundy a lyžařské kalhoty se ovšem do tohoto obchodu teprve zaváží, do budoucna zde bude výběr lyžařské módy ještě zajímavější!

Už nyní tu mají ale krásné bundy, sportovní kalhoty, funkční prádlo, doplňky – čepice, šátky, tunely na krk…

Rock Point pak nabízí i pestrou škálu dalších doplňků a vybavení pro outdoor – spacáky, karimatky, pláštěnky…

I zde pak probíhají extra slevy, až do výše 80% na outletové ceny!

Pokud sháníte hezké a kvalitní vybavení do přírody, pro venkovní aktivity – udělejte si výlet do Freeportu a stavte se do těchto obchodů, rozhodně nebudete litovat! Ceny jsou zde opravdu fajn!

Outletové centrum Freeport najdete v Hatích u Znojma.

ODKAZ: FREEPORT / web
ODKAZ: FREEPORT / facebook
ODKAZ: FREEPORT / instagram