Pozvánka: podzimní novinky a události v Baraque Wine Gallery ve Velkých Pavlovicích

Hledáte inspiraci, kam si zajet i během podzimu na výlet, který spojíte s ochutnávkou dobrého vína, pobavíte se a v krásném prostředí si užijete příjemný čas? Ráda bych vás pozvala opět do oblíbené vinné galerie Baraque Wine Gallery ve Velkých Pavlovicích. Určitě si toto vinařství, respektive právě vinnou galerii hned vybavíte – zejména pro její jedinečnou a zcela charakteristickou podobu danou samotnou stavbou. V Baraque Wine Gallery si vždy dáte skvělá vína z Vinařství Baraque, k tomu i něco dobrého k zakousnutí, pokocháte se výhledy do okolní krajiny plné vinic…Právě zde se konají i krásné akce – a několik jich zde bude i během listopadu.
Zajeďte sem na literárně – vinné párování, nebo na Černou hodinku – slepou degustaci! Mimo to, sklep vinařství v Bořeticích bude otevřený i v rámci Putování za mladým vínem a v nedaleké Vrbici, kde má Vinařství Baraque rovněž sklípek, proběhne velmi oblíbené “vinné putování” Po stopách opičky Emilky za mladým vrbeckým vínem!
Mimochodem, Baraque Wine Gallery je součástí podniků doporučených v brožuře Gourmet Jižní Morava.
Čtěte dál!
Věřím, že kdo z vás už ve vinné galerii Baraque Wine Gallery byl, toto místo si musel hned zamilovat. Je tady krásně, k tomu dobré víno, výhledy do překrásné moravské krajiny plné vinic… Z Brna tu jste raz dva, vinnou galerii najdete v nedalekých Velkých Pavlovicích.
Právě Baraque Wine Gallery je fajn výletní zastávkou – i během podzimu. A spojit právě výlet i ochutnáním skvělých vín, no není snad lepší program, že?
Vinná galerie Baraque Wine Gallery má nyní otevřeno od pátku do soboty, a to v pátek od 15. do 20. hodiny, v sobotu od 10. do 20. hodiny, v neděli od 10. do 18. hodiny.
Vždy si tu můžete vybrat vína z vinného lístku, seznamte se i s novinkami.
Vřele vám pak doporučuji zakoupit si zde Tramín ročník 2022. Právě toto víno totiž vinařství Baraque spojilo s moc hezkým benefičním záměřem! Z každé prodané lahve totiž věnuje 100,- na výstavbu unikátního dětského hospicu, Domu pro Julii, který vzniká v Brně. Jistě jste už o tomto projektu slyšeli. Proto – zapojte se, kupte si Tramín 2022, se skvělým vínem získáte i milý pocit, že jste podpořili dobrou věc.
Jak jsem zmínila v úvodu, moc ráda bych vás také pozvala na dvě akce, které se budou právě v Baraque Wine Gallery konat, a to již brzy, konkrétně 17. a 24. listopadu! O co přesně půjde?
17. listopadu proběhne další z oblíbených literárně-vinných párování, tentokrát ve spojení s jedním z českých nejvýznamnějších autorů, s Karlem Čapkem!
Můžete se těšit na výborné víno a úryvky z textů Karla Čapka, a to v podání herce Milana Enčeva.
Vstupné je jako vždy symbolické – 100,-, kdy za tuto cenu navíc získávte svou “festivalovou skleničku”. Od 15. do 20. hodiny pak na akci můžete z této skleničky volně ochutnávat z nabídky vín. V programu vás pak od 16:30 čeká čtení Čapkových textů a jejich párování s vínem.
Další velmi zajímavou akcí, který nás brzy v Baraque Wine Gallery čeká, bude 24. listopadu Černá hodinka aneb opravdu slepá degustace!
Skvělá příležitost pro všechny milovníky i znalce vín, kdy si můžete ověřit, jak na tom se svými vinnými znalostmi skutečně jste! :) Poznáte odrůdu vína podle čichu a chuti? Rozeznáte při ochutnávce z neprůhledné skleničky bílé víno od červeného? Přijďte se pobavit a ochutnat výborná vína z Vinařství Baraque!
Akce se koná 24. listopadu od 18. hodiny, rezervace opět přes email lenka@vinarstvibaraque.cz, cena je 490,-. Více na Černá hodinka aneb opravdu slepá degustace 24. listopadu | Vinařství Baraque (vinarstvibaraque.cz)
K vinné galerii pak patří i dva vinné sklepy, jeden v Bořeticích a druhý v pohádkové Vrbici.

4. listopadu můžete zajet do Bořetic, kde budou sklepy otevřeny v rámci putování za mladým vínem, více info a předprodej vstupenek zde: Bořetice – víno – vinařství (republikakravihora.cz)

Do Vrbice se můžete zastavit 18. listopadu na zdejší otevřené sklepy – koná se tu opět vyhlášená akce „Po stopách opičky Emilky za mladým vrbeckým vínem” – Po stopách opičky Emilky za mladým vrbeckým vínem 2023 (otevřené sklepy) | Vinaři Vrbice (vinarivrbice.cz)

Na obou těchto akcích budou v nabídce i “koloušci”, tedy mladá vína Vinařství Baraque přímo z nádrže – počítat pak můžete i s jednorázovou rozesílkou!
Mimo to, na vína “koloušky” se opět spouští předobjednávky. Předobjednání bude možné jak osobně, přímo ve vinné galerii, tak i prostřednictvím vlastního eshopu, kde vyberete i další skvělá vína vinařství.
 
Zařaďte si návštěvu Baraque Wine Gallery do plánů na listopad, jistě si to zde užijete!

Baraque Wine Gallery najdete kousek od Brna ve Velkých Pavlovicích na adrese Hodonínská 1171/12.

ODKAZ: VINAŘSTVÍ BARAQUE / web
ODKAZ: VINAŘSTVÍ BARAQUE / facebook
ODKAZ: VINAŘSTVÍ BARAQUE / instagram

ODKAZ: BARAQUE WINE GALLERY / eshop
ODKAZ: BARAQUE WINE GALLERY / facebook
ODKAZ: BARAQUE WINE GALLERY / instagram