Karl Lagerfeld, Boss, Pinko Up a další prémiové značky – v obchodě s dětskou módou, v About Kids

Maminky – hledáte pro své děti stylovou, originální a kvalitní módu, výjimečné kousky, na které v běžných obchode nenarazíte? Ráda bych vás prostřednictvím následujícího článku pozvala do obchodu About Kids, který najdete v brněnské Olympii. Právě zde můžete pro své ratolesti vybírat nádherné oblečení od celé řady zajímavých značek, mezi které v poslední době přibyly novinky zvučných jmen! Nově tu totiž pro děti nakoupíte oblečení oblíbených brandů, mezi které patří Karl Lagerfeld, Boss, Michael Kors, GAP a mnohé další. A věřte, jsou to tak nádherné modely! Mrkněte v mé reportáži se spoustou fotek… 

Pokud svým dětem chcete dopřát skutečně prémiovou, kvalitní módu a třeba i nějaké více luxusní kousky, zajděte se podívat právě do obchodu ABOUT KIDS – ten najdete v brněnské Olmypii (vedle obchodu Fade, směrem k poště).

Právě tento obchod opravdu nemá, co se nabídky týká, v Brně obdoby! Všechny značky pro dětské řady má paní majitelka v exkluzivním zastoupení, můžete si tak být jistí, že v jiných obchodech tyto úžasné věci neseženete.

V ABOUT KIDS je rozhodně z čeho vybírat – oblečete zde kluky i holčičky od hlavy až po paty, a to od těch nejmenších velikostí od miminek až po cca 16 let.

Mimochodem, některé dívčí věci v největších velikostech odpovídají dámskému Sku, nebo Mku – občas si tu něco na sebe tak pořídí i maminky dětí. :)

Portfolio nabízených značek se v obchodě ABOUT KIDS mění a rozšiřuje – paní majitelka nyní zastupuje opravdu zajímavé exkluzivity – značky mimořádně oblíbené jak mezi dospělými, tak i mezi dětmi. O které konkrétně jde?

Karl Lagerfeld! Značka, kterou jistě nemusím nijak zvláště představovat – tento brand se těší popularitě po celém světě. V obchodě ABOUT KIDS od této značky koupíte překrásné kousky – mnohé zdobí ikonická hlava návrháře Karla, nebo jeho slavná kočička Choupette. 

Vyberete si teplákové soupravy, trička, mikiny…

…naprosto božské jsou pak šatičky pro holčičky, vesty a samozřejmě, také bundy a kabáty!

Právě bundy a kabáty má značka Karl Lagerfeld dokonalé, s propracovanými detaily – vybrala bych si i pro sebe!

Další novinkou je v obchodě ABOUT KIDS značka Boss – a to v řadě pro kluky. Tuto značku mám osobně moc ráda – klukům (i mužům) oblečení Boss opravdu sluší!

Vybírat zde můžete už i malinká body a sety pro miminka (mimochodem, super tip na dárek), ale i teplákové soupravy, bundy, mikiny…

Nově je v obchodě ABOUT KIDS také velmi oblíbený brand GAP, který proslavily zejména ikonické teplákové soupravy. Právě i ty v obchodě ABOUT KIDS koupíte!

Mimo to, od značky GAP zde seženete také krásné mikiny, roztomilá body pro miminka…

…nebo i přechodové bundičky, děti je určitě v aktuálním počasí využijí!

Opravdu překrásné věci pro holčičky zde nakoupíte i od další prestižní značky, kterou je Michael Kors! Hlavně bundy, propracované, s úžasnými střihy, z perfektních materiálů. Holčičkám se budou jistě i moc líbit!

Mimo bundy pak za zmínku stojí i mikiny, sety s kalhotami, doplňky, nebo krásné dárkové sety pro miminka!

Holčičkám tu pak můžete vybírat i z kolekcí Pinko Up, také jsou to kouzelné kousky.

Za pozornost pak stojí i dětské botky – od značek Karl Lagerfeld, Patrizia Peppe…

Značek je tu k mání ještě mnohem víc, dnes jsem vám napsala především o těch nových. A brzy se zaměřím i na kolekci od značky Boss, ta si totiž zaslouží širší představení.

Stavte se do obchodu ABOUT KIDS mrknout, určitě neodejdete s prázdnou!

Obchod ABOUT KIDS najdete v brněnské Olympii, vedle obchodu Fade (od hlavního vchodu směr k poště).

ODKAZ: ABOUT KIDS / facebook
ODKAZ: ABOUT KIDS / instagram