Listopadové novinky v bistru Zdravě, chutně…LOW CARB – a že se máme na co těšit!

O bistru Zdravě, chutně…LOW CARB vám zde píšu poměrně často – sama mám toto bistro velmi ráda a jsem tady i pravidelným hostem. A jak dobře vím, toto bistro máte v oblibě také vy. I když se možná striktně v režimu low carb nestravujete, na jídla si sem rádi zajdete i tak – vaří tady totiž skvěle!
Musím vám napsat i o listopadových novinkách, na které se zde můžeme těšit. Tou hlavní je, že od listopadu bude mít bistro otevřeno i každou sobotu od 11. do 15. hodiny! Pochutnáte si na specialitách z nového jídelního lístku, brzy nás zde pak čeká Svatomartinské menu, ke konci listopadu pak zvěřinové speciality. Během adventních trhů bude v provozu také venkovní zahrádka s posezením, kde si můžete vychutnat svařák bez cukru. Víc v mém článku!
Zastávka do bistra Zdravě, chutně…LOW CARB vás vždycky zaručeně potěší. Dáte si tu nejrůznější teplá jídla, dobroty z bistra, dezerty a dortíky připravené bez cukru a mouky… Vládne tady navíc fajn a pohodová atmosféra, můžete posedět v krásném prostředí, navíc v samém srdci města.
Majitelé bistro vedou opravdu s láskou, což je znát – nejen na kvalitě jídel, ale i na tom, že se neustále snaží vymýšlet novinky, které nás, návštěvníky vždy potěší.
Musím napsat, že právě listopad bude na novinky v tomto bistru velmi bohatý! Co nás čeká a hlavně, co nám udělá radost?
V první řadě – nová, prodloužená otevírací doba!
Od listopadu bude mít bistro otevřeno každou sobotu od 11. do 15. hodiny. Z tohoto já mám opravdu velkou radost – možnost návštěvy bistra mi o víkendu chyběla (hlavně, když mě „honila mlsná“ :). 
V sobotu si sem můžete zajít na teplý brunch, na obědy, saláty, tortilly, dorty a také samozřejmě na zákusky! Ve vitríně je pokaždé velmi pestrý výběr – zaručeně budete mít na něco z toho chuť. :) Přikládám i přesné znění sobotní nabídky: 
Listopad je obecně měsíc plný událostí – což se projeví také v bistru.
Stejně, jako každý rok se tady můžeme těšit na Svatomartinské menu, které se bude podávat 10. a 11. listopadu. Rezervace v bistru již přijímají, a to na tel.: 605 848 627.
Svatomartinské speciality viz níže:
Dále, od pondělí 20. listopadu do pátku 24. listopadu se budou v bistru podávat zvěřinové speciality! Přesné menu bude zveřejněno na sociálních sítích bistra (viz odkazy níže).
Od pátku 24. listopadu, kdy se v centru rozsvěcí vánoční stromeček, bude v provozu zimní zahrádka s posezením, kde si můžete vychutnat svařáček bez cukru, nebo některý z nových teplých nápojů – připravených samozřejmě bez cukru. Tato zahrádka bude  otevřená po celý advent.
Udělaly vám novinky v bistru Zdravě, chutně…LOW CARB radost? Mně rozhodně ano – stavte se sem, určitě nebudete litovat!
Bistro Zdravě, chutně…LOW CARB najdete v centru Brna na Zámečnické 3.

ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / instagram
ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / facebook