Podzimní inspirace z butiku La Certezza

Dámy, hledáte nějaký originální, zajímavý, stylový kousek do svého podzimního šatníku? Pak mrkněte na mou inspiraci – tentokrát z butiku La Certezza, který najdete v Brně na Lidické 63. Tady je totiž vždy zaručeně z čeho vybírat! Nyní tu koupíte překrásné kabáty v mnoha barvách , svetříky, džíny, komplety, ale i šaty – ke kterým můžete vzít punčochy, legíny… Mimo to, v tomto butiku vám vždy ochotně poradí a pomohou vám vybrat kompletní outfit, který vám bude slušet…
Několik novinek v butiku La Certezza jsem vám nafotila pro inspiraci – mrkněte!

Můžete si být jisté, že v butiku La Certezza je pokaždé výběr až neuvěřitelně pestrý. Opravdu – sama neznám snad lépe zásobený módní butik v Brně! Klidně zde můžete strávit výběrem a zkoušením i několik hodin – paní majitelka vám uvaří kávu, můžete tu i posedět, popovídat si o módních trendech…

Nyní tu koupíte spoustu moc hezkých věcí v duchu podzimní módy – a v nádherných barvách! Ano, podzimní a zimní móda nemusí být jen černá, šedá… Vsaďte na zářivé barvy, které vám pošmourné dny rozzáří!

Já jsem vám v butiku La Certezza vyfotila pro inspiraci opět několik outfitů – vybírali jsme právě i barevné modely, které vypadají skvěle!

V první řadě – kabáty! Paní majitelka dovezla opravdu spoustu krásných modelů – jsou z velmi příjemných materiálů a hlavně, ty barvičky! Nechybí mezi nimi výrazné odstíny – zelená, vínová… Ale na své si přijdou i milovnice klasiky – hnědé a šedé.

Obzvláště kouzelný byl tento umělý kožíšek! Je lehounký, zahřeje a hlavně, je oboustranný! Můžete ho nosit dle nálady. :)

Oboustranné jsou pak i tyto bundy, ve kterých vám zima zaručeně nebudete! Jsou lehounké, dlouhé a velmi teplé. Do velkých mrazů a studené zimy se určitě budou hodit.

V butiku La Certezza vždy vyberete i krásné komplety, které jsou stále velmi IN. Některé jsou více elegantní, jiné naopak ve sportovním stylu, hodí se třeba i k teniskám.

Já tu obdivovala i tyto stylové džíny s širokými nohavicemi – které se opět vrátily do módy!

V sortimentu pak nechybí samozřejmě také šaty z různých materiálů.

Nyní na zimu užijete zejména šaty svetrové a  úpletové! Zahřejí a vypadají velmi dobře.

Mimo oblečení pak tento butik nabízí i boty, doplňky – pásky, kabelky… Jak jsem napsala, opravdu se tu oblečete doslova od hlavy až po paty! A pokud nevíte, co by vám mohlo slušet, nechejte si poradit, budou se vám tu vždy ochotně věnovat. :)

Butik La Certezza najdete na Lidické 63.

ODKAZ: LA CERTEZZA / facebook
ODKAZ: LA CERTEZZA / instagram