Nová kolekce brýlí Cartier v optice Fénix v Kroměříži

Pokud aktuálně sháníte nové brýle, a to ať už sluneční, nebo dioptrické, rozhodně vás výběr nezklame v kroměřížské optice Fénix! Mají zde spoustu krásných modelů od celé řady značek – a mezi ty rozhodně nejluxusnější zde patří zaručeně věhlasný brand Cartier! Mimochodem, brýle Cartiers mají ve Zlínském kraji pouze v optice Fénix.
Tyto brýle jsou originální vzhledem, zpracováním, mají jedinečné detaily, některé kousky jsou i lehce výstřední…zkrátka, pro každého něco! Novinky z řady brýlí Cartier jsem vám nafotila – mrkněte v mé reportáži!

Sama jsem pokaždé až překvapená, kolik rozmanitých typů brýlí, nebo obrub vůbec existuje! I ve směru brýlí platí módní trendy, které jsou danou sezónu v kurzu. Ovšem i pokud sáhnete po více nadčasových modelech chybu zaručeně neuděláte.

Brýle jsou výjimečným a hlavně, funkčním módním doplňkem, na kterém bychom neměli zase tak šetřit. Brýle totiž nejenom sluší, ale zároveň nám poskytují i velmi cennou službu – chrání náš zrak. A co je víc, tento smysl je naším nejcennějším.

Pokud tedy brýle sháníte, hledáte…zajeďte se mrknout do kroměřížské optiky Fénix! I z Brna se sem vyplatí zajet, ty služby, nabídka, osobní přístup ke každému zákazníkovi…určitě to vše zde oceníte.

V ohledu brýlí – slunečních, dioptrických, sportovních…je zde výběr velmi pestrý, najdete zde modely od mnoha značek, známých i těch, které zde třeba uvidíte vůbec poprvé…

Ovšem, mezi ty luxusnější, velmi prestižní značky pak zaručeně patří Cartier – jistě nemusím více představovat!

V optice Fénix brýle Cartier najdete mimochodem exkluzivně, a to v rámci celého Zlínského kraje.
A věřte, jedná se skutečně o krásné a výjimečné kousky!

V optice Fénix nedávno vybírali novinky z aktuální kolekce Cartier do svého sortimentu – měla jsem tu možnost být u toho a rovnou jsem vám několik brýlí Cartier také nafotila!

Jak můžete vidět na fotkách v tomto článku, jedná se o nádherné, vysoce módní brýle, které jsou až šperkem – propracované, kdy na každém detailu výjimečně záleží.

Brýle můžete vybírat jak více extravagantní, barevné, tak i elegantní, nadčasové, v jednoduchém stylu. Jsem si jistá, že mezi tak jedinečnými modely vás určitě některé osloví.

Novinky z řady brýlí Cartier jsou v optice Fénix zastoupeny jak mezi slunečními brýlemi, tak mezi dioptrickými.

V optice Fénix jinak stále probíhá akce na brýle sluneční – spoustu modelů pořídíte se slevou až 50%.

Pokud už si do optiky Fénix cestu naplánujete, rovnou si tu můžete nechat i preventivně vyšetřit zrak – disponují zde několika velmi specializovanými přístroji, vyšetření provádí zkušený optometrista. Zkrátka – i tyto služby jsou zde na špičkové úrovni!

Optiku Fénix najdete v Kroměříži na adrese Riegrovo náměstí 179 / Dům Vogl.

ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / web
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / facebook
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / instagram