Pozvánka: jedinečný klub & lounge bar s výhledem na celé Brno – La Gaviota!

V následujícím článku mám pro vás opět pozvánku na jedno výjimečné místo v Brně, se zábavou, skvělými drinky a mimo to – s božským výhledem na téměř celé Brno! Víte, že přímo na nám. Svobody 16, v OD Rozkvět v 6. patře, se nachází skvělý klub, lounge bar a největší terasa v centru Brna – La Gaviota? Tento podnik je v mnoha ohledech ojedinělý, návštěvu vám doporučuji během celého roku! Právě klub – Sky Lounge Bar – nabízí pestrý program, každou první sobotu v měsíci se tu koná event v kubánském duchu, tančí se latino, salsa, každý pátek a sobotu je zde hudební produkce různých žánrů včetně DJ’s… Na baru si dáte vynikající drinky a rozhodně si tu užijete moc příjemný čas! Čtěte dál…

Právě o skvělém podniku La Gaviota jsem vám na svém blogu už dříve psala, a to hlavně v souvislosti se zdejší úžasnou terasou, kterou najdete v 7. patře. Pokud jste zde byli, určitě mi dáte za pravdu, že ten výhled odtud nemá chybu!
Mimochodem, jedná se o rozhodně největší terasu v centru Brna, kde můžete posedět, dát si drink a kochat se skvělým výhledem…

Ovšem, La Gaviota není „pouze“ tato terasa – za bližší představení totiž stojí právě i klub, který se nachází v 6. patře, o patro níže, než terasa.

Tento klub, nebo také Sky Lounge Bar, je výjimečný i svou hudební produkcí! Každou první sobotu v měsíci se zde koná latinský event v kubánském duchu, a to pod záštitou jedné z nejznámějších Kubánek v ČR Doris Martínez! Doris má za sebou více jak 20 let taneční praxe ve své taneční škole v Malaze, je lektorkou latinskoamerických tanců a zajímavostí je, že dokonce doprovázela Karla Gotta na turné!

Potkat tu můžete i zajímavé osobnosti a hvězdy z hudební i taneční scény, skvělá jsou i live vystoupení – třeba to od Esther Lubadiky, možná ji pamatuje coby finalistku soutěže Superstar. Mezi známými účinkujícími zde byl i Dariel Martínez – Reggaeton zpěvák.
Klub má skvělé technické podmínky právě i pro živá vystoupení.

Žánrově je tedy program v klubu La Gaviota velmi pestrý – pro přesný přehled akcí sledujte web www.lagaviota.cz.
Každý pátek a sobotu je zde hudební produkce různých žánrů včetně DJ’s.

V nabídce tu jsou skvělé míchané drinky, vína, míchané drinky…

V 6. patře se pak rovněž nachází terasa pro cca 25 lidí, připravují zde pro vás i vyhřívané stoly – tato zimní terasa je tedy i součástí klubu. Podává se zde i jídlo – otevřeno je každý den až do 22. hodiny.

Mimochodem, právě La Gaviota je i skvělým místem pro konání nejrůznějších soukromých eventů – ať už se jedná o rozlučky se svobodou, firemní večírky, vánoční setkání a večírky… Rádi vám zde vaši akci připraví i podle vašich přání a představ.
Opravdu perfektní je to zde i pro vánoční večírky! Večírek v centru Brna, v jedinečném prostředí, drinky, s výhledem na Brno – co víc si přát!

Lounge & Sky bar La Gaviota najdete na nám. Svobody 16, v OD Rozkvět v 6. patře.

ODKAZ: LA GAVIOTA / web
ODKAZ: LA GAVIOTA / facebook
ODKAZ: LA GAVIOTA / instagram