Inspirace – zuby jako perličky!

Krásné a bílé zuby – věřím, že to je něco, po čem toužíme asi úplně všichni. Úsměv se zářivě bílými zuby nám dodává celkově více mladistý vzhled a co si budeme povídat, úsměv a zuby, to jsou jedny z věcí, kterých si na člověku všimneme vůbec jako první. Jak o zuby správně pečovat jistě všichni dobře víte, já vám ve své následující recenzi ovšem doporučím několik skvělých produktů, které vám zaručí zoubky jako perličky! Čtěte dál!

O zuby je nutné se patřičně starat – samozřejmě v mnohém je to i otázka konzultace a pomoci ze strany zubaře, jsou ale věci, které můžeme vzít i do svých vlastních rukou – a to třeba právě to, zda jsou naše zuby krásně bílé a zdravé.

K běžné, rutinní péči o zuby tak rozhodně patří i vhodné produkty, u kterých už dávno neplatí, že se jedná „jen“ o obyčejnou pastu a kartáček…

Sortiment produktů – kartáčků, zubních nití, mezizubních kartáčků, past, ústních vod…je tak neskutečně pestrý, že si můžeme vybrat a dopřát opravdu špičkovou domácí péči!

Prostřednictvím následujících řádků vám předám své tipy na moje oblíbené pomocníky v každodenní zubní rutině…

Začnu u kartáčků! Tak v tomto případě mám už roky „jasno“, jsem zásadně věrná značce Curaprox. Vyzkoušela jsem už spoustu kartáčků od celé řady brandů a žádný mi nevyhovuje tak, jako ty od Curaprox.

Kartáčky Curaprox mají skvělý tvar a můžete si vybrat i celou řadu „tvrdostí“, já osobně tedy používám ty nejměkčí, mám velmi citlivé zuby i dásně.

Curaprox je ve světě dentální péče opravdu špičkou. Mimo klasické i speciální kartáčky pak nabízí i pestrý sortiment mezizubních kartáčků, které mimochodem doporučují i zubní lékaři.

Velmi dobře se s nimi pracuje a super je opět výběr mnoha velikostí mezizubních kartáčků.

Zubní pasty – věřím, že v tomto ohledu máte jistě mnozí své oblíbené a osvědčené značky.
Pokud hledáte doporučení na opravdu kvalitní zubní pastu, zkuste ty od značky Elmex

Tyto pasty sice neposkytují tak intenzivní bělení zubů, jako je tomu v případě past jiných značek, ale jsou výborné svým složením. Já používám zejména pasty Elmex Sensitive, na citlivé zuby neznám lepší!

A můj tip na závěr – znáte zubní pasty od italské značky Marvis? Tyto zubní pasty jsou nesmírně efektivní, ty bělící zuby viditelně bělí a co je skvělé, můžete si tyto pasty užívat i v ohledu jedinečných typů a příchutí!

Mou nejoblíbenější je rozhodně Marvis The Mints Cinnamon – s příchutí intenzivní skořice! Pasta zanechává pocit svěžesti v ústech, odstraňuje zubní plak a zuby skvěle čistí.

Zkuste zubní pasty i s příchutí lékořice, pomeranče, zázvoru… výběr je vážně obrovský!

Všechny výše uvedené produkty koupíte na Notinu.