Populární Nike Jordan aneb objednejte si i vy nový pár jedinečných tenisek

Pro každého, kdo hledá pohodlné a praktické boty jsou tenisky první volbou. Kombinují totiž skvělou kvalitu s atraktivním designem. Navíc je v nabídce velké množství různých modelů, takže si vyberete to pravé podle svého stylu. Snad nejpopulárnějšími teniskami jsou právě Nike Jordan.

Nike Jordan

Tato obuv vznikla ve spolupráci značky Nike se sportovcem Michaelem Jordanem. Zná je snad každý milovník tenisek, jelikož se jedná o velmi oblíbený model. Prvotním kouskem byly Air Jordan 1, které nosil právě Michael Jordan. Na základě jejich stylu pak vznikaly i další kousky, které se začaly rychle rozšiřovat.

Zajímavostí ovšem je, že počátky Jordan tenisek rozhodně nebyly jednoduché. Michaelovi totiž bylo NBA zakázáno nosit je při zápasu. To však pro značku Nike rozhodně nebylo překážkou, ačkoliv za každý zápas v těchto teniskách bylo třeba zaplatit pokutu v hodnotě 5 000 dolarů. I přesto, a možná právě proto, se tyto boty staly tak oblíbené.

Stále nové modely

V dnešní době už lze jen stěží udržovat přehled o jednotlivých siluetách těchto tenisek. Od Jordan 1 totiž vznikly ještě 2 a 3, ovšem nakonec to došlo až k číslu 15. Aktuálně je však dostupných modelů ještě mnohem více. Jejich hlavní předností je, že se stále drží vlastního stylu, tedy basketbalových sneakers určených hlavně pro sportovce. Lidé si je však oblíbili i pro každodenní nošení.

Neváhejte proto a podívejte se na Nike Jordan boty pánské. Najít můžete klasické modely Air Jordan 1 ovšem i stylové modely, které rozhodně dokáží zaujmout. Kombinují totiž různé barvy a jsou nabízeny v různých provedeních.

Další Nike boty

Nike ovšem rozhodně nenabízí pouze Jordan boty. Pyšnit se mohou i řadou jiných modelů, velmi oblíbené jsou například Air Max, které jsou výrazné díky svému specifickému designu. Objevit můžete jednoduché jednobarevné kousky, ovšem na své si přijdou i milovníci šílených barevných kombinací a netradiční obuvi. Můžete tak zazářit v práci, při cestě městem, anebo kdekoliv jinde. Tyto boty totiž zvládnete sladit s jakýmkoliv outfitem.

Bohatá nabídka

Jestliže sháníte populární tenisky, podívejte sena Flexdog. Zde totiž najdete opravdu širokou nabídku s mnoha různými značkami tenisek, nejen Nike. Čeká zde na vás spousta tenisek, ze kterých můžete vybírat. Tato stránka je totiž zaměřena na skvělý zákaznický servis díky spolupráci pouze s ověřenými reatilery a resellery. Na jednom místě tak najdete různé boty, ať už toužíte po jakékoliv známé značce tenisek.

Značka Nike nabízí široký sortiment. Jordan rozhodně nevyjdou z módy, jelikož oblíbené jsou již desítky let. Vyberte si i vy ten pravý model, který v sobě snoubí praktičnost společně s jedinečným designem, který nikdo nepřehlédne.

 

Zdroj obrázku: Krasovski Dmitri / Shutterstock.com