Podzimní tipy z PLAZA FASHION STORE

PLAZA FASHION STORE už jsme vám psaly dříve –  je to nový brněnský obchod (a e-shop) s úžasnou módou za rozumné ceny.

(více najdete zde: HOT FASHION STORE IN BRNO)

Tentokrát jsme pro vás zajely nafotit ty nejkrásnější podzimní kousky, které jsme v PLAZA FASHION STORE objevily a které nám přišly obzvlášť výjimečné.

Hned u vchodu nám padly do oka tyto krásné boty!

image

Celkově výběr bot je zde velký, s podpatky nebo bez, tenisky, válenky… Najdete zde boty od značek Replay, Guess, Pepe Jeans, Bluzi a další. Vše ovšem za mnohem nižší ceny, než jste zvyklí kupovat v jiných obchodech od stejných značek.

Venku se nám začíná pěkně ochlazovat, tak jsme vybraly hlavně bundy a kabáty. Narazíte tu opravdu na krásné kousky, které jinde na ulici nepotkáte. Každý model je něcím výjimečný – barvou, materiálem, provedením… Nás tu kabáty opravdu okouzlily:)

image

Kabáty si zde vyberete pro každou příležitost – sportovní modely, ale také velmi elegantní kousky s různými doplňky a ozdobami. I materiálů je celá škála – nás zaujaly ty kožené nebo kombinace kůže – kožíšek, což vypadá opravdu luxusně!

Photo 29.09.14 11 19 23

Nadchla nás barevnost některých kousků. Přijde mi, že jakmile se venku začne ochlazovat, tak vidíme v obchodech vše v tmavých odstínech… V tomto obchodě to rozhodně neplatí – vybírat můžete i z barevných modelů, které Vás v šedém podzimu krásně rozzáří.

Krásná je kolekce od Maison Espin (PLAZA FASHION STORE je navíc výhradním dovozce této značky k nám), která se nesla v jednom duchu a můžete si koupit šaty, kalhoty, mikinu nebo bundu ve stejném designu. Nás doslova okouzlila tato bundička – co na ni říkáte?

Photo 29.09.14 11 06 03

Photo 29.09.14 11 00 14

Nafotily jsme i nějaké rifle a doplňky. Mile mě překvapila cena snad nejdražších riflí, která byla 1500,- .

image

Do Plaza fashion store se prostě musíte jet podívat, věříme, že nebudete litovat:)

Podívejte se do naší fotogalerie, jaké krásné další kousky tam lze pořídit!

 

ODKAZ: PLAZA FASHION STORE/FACEBOOK

ODKAZ: PLAZA FASHION STORE/E-SHOP