Podzimní novinky v obchůdku IvaDekor!

Kam v Brně pro dekorace, doplňky, svíčky a milé dárečky pro kohokoliv? Pokud pravidelně sledujete můj blog, tak už asi víte… :) Ano, určitě do obchodu IvaDekor na Horové! Já sem chodím také moc ráda, vždy tu něco zajímavého objevím. Stejně, jako nedávno! Obchod IvaDekor je plný podzimních novinek, které vám mohou zútulnit domov, nebo potěšit někoho, koho máte rádi. Spoustu krásných věcí jsem vám tu pro inspiraci opět nafotila – tady je moje reportáž! ;)
Atmosféra obchůdku IvaDekor mi už dávno přirostla k srdci. Chodím sem už několik let a ráda, je to moje až srdcová záležitost. Asi jako každá žena totiž miluju všechy ty hezké věci, doplňky, svíčky…a jak říká můj manžel “serepetičky”. :) Ráda si to doma dělám hezké, a to každé roční období. A i teď, na podzim!
Právě podzim pro mě symbolizuje začátek hřejivé atmosféry domova, teplo, hořící svíčky, podzimní symboly, dekorace, teplé barvy… A i ten letošní podzim jsem si to doma patřičně vyzdobila! :)
Miluju právě hlavně svíčky – a ty mají v IvaDekor úžasné. Obrovský výběr svíček populární značky Yankee Candle, nespočet vůní, mezi kterými si tu svoji oblíbenou rozhodně najdete… :)
Doporučuji omrknout i svíčky značky WoodWick, při hoření vydávají zvuk praskajícího krbu, což je právě teď, na podzim efekt, který doma rozhodně oceníte.
Kromě svíček mají v obchůdku IvaDekor hlavně dekorace, dárečky, krásné dekorační sošky, ale i skleničky, hrníčky…
…dále třeba lampy (i do dětských pokojíčků), nástěnné hodiny a obrázky na zeď.
Moc se mi tu líbí i roztomilé maličkosti, které jsou právě tím hezkým dárečkem, který udělá radost.
Už se tu objevují i vánočně laděné věci…
…mě si získal i vánoční Zvonící stromek (Andělské zvonění) – jistě budete pamatovat, doma jsme ho měli snad všichni! :) V Brně ho koupíte pouze v obchůdku IvaDekor. ;)
Novinkou jsou pak i čaje, nebo kořenící provensálské směsi.
Co myslíte, krásné věci, že? Jak budete mít cestu kolem, zastavte se, bude se vám tu líbit… :)

Na mnoho dalších fotek mrkněte i do fotogalerie! :)

Obchod IvaDekor najdete v Brně na ulici Horova 16.

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram