Podzimní novinky v obchodě LITEX

Opět tu pro vás mám inspiraci z obchodu LITEX (najdete v brněnské Alfa pasáži), kde je už k dostání pestrá škála novinek – krásného i funkčního oblečení pro sport i volný čas. Několik outfitů jsem vám zde opět nafotila, ať máte o aktuální nabídce v tomto obchodě přehled! Za zmínku hned v úvodu stojí určitě řada funkčního podvlékacího prádla, koupíte tu pohodlné a i zateplené legíny, mikiny a mikinové šaty a také oblečení ze softshellu, právě tento materiál je do nestálého podzimního počasí přímo perfektní! Čtěte dál a mrkněte určitě také na fotky!

Česká tradiční značka LITEX ve svých kolekcích už roky nabízí kvalitní a stylově moc hezké oblečení pro sport i volný čas. Za zmínku určitě stojí i plavky LITEX, které – jak už jistě víte, koupíte v obchodě Litex Brno celoročně, což je nesporná výhoda (sehnat například v zimě plavky bývá v mnoha obchodech obvykle problém…).

Tentokrát se chci ve svém článku ovšem zaměřit hlavně na novinky – těch je totiž v obchodě Litex Brno v Alfa pasáži už celá řada! Nafotila jsem vám zde několik outfitů, kdy jsme vybírali zejména kousky, které užijete během podzimu.

Jak jsem už nastínila v úvodu, oblečení LITEX je ušité z velmi kvalitních a funkčních materiálů. Ty oceníte zejména u sportu, ale i při dalších venkovních aktivitách.

K dostání je zde už i teplé podvlékací prádlo, a to i v rámci celých kompletů! Toto prádlo užijete mimochodem i třeba na běhání, komplety jsou velmi slušivé, neprůhledné, dají se nosit i bez dalších vrstev oblečení.

Psala jsem vám, že v obchodě LITEX koupíte i krásné legíny – to samozřejmě stále platí! Legíny tu jsou k mání i zateplené – na zimu se jistě budou hodit.

V rámci oblečení pro každodenní nošení zde můžete vybírat i moc hezké mikiny, nejrůznější lehké svetříky, nebo mikinové šaty…

Právě mikinových šatů je zde opravdu pestrá škála, mnoho barev, střihů a typů…

Některé modely jsou i zateplené, podšité mikroplyšem – třeba jako tyto šaty v krásné starorůžové barvě…

V obchodě Litex Brno seženete i kvalitní softshellové oblečení. Právě softshell je jako materiál skvělý, má celou řadu benefitů – neprofoukne, nepromokne a zahřeje. Na podzim přímo ideální!

Z softshellu zde mají bundy v perfektních střizích, ale i vesty – vyfotila jsem vám třeba tuto s pěkným květinovým vzorem.

Mimochodem, mnoho kousků zde můžete i vzájemně kombinovat se stylovými doplňky – třeba s čelenkami, čepicemi…

Pokud sháníte stylové, kvalitní oblečení pro běžné nošení, na sport, na výlety do přírody – stavte se rozhodně právě do obchodu Litex Brno! Jsem si jistá, že si tu něco hezkého určitě vyberete!

Obchod Litex najdete v Brně na Jánské 454/11, vchod je z pasáže.

ODKAZ: LITEX BRNO / web
ODKAZ: LITEX BRNO / facebook
ODKAZ: LITEX BRNO / instagram