Podzimní inspirace z butiku Destino Fashion!

Jestlipak víte, že v Brně na Dominikánském nám., v pasáži Jalta, najdete butik Destino Fashion, který nabízí opravdu jedinečné módní poklady? Výběr je tady úžasný – a věřte, na podobné kousky jinde v Brně opravdu jen tak nenarazíte. Hlavně ty skvěle padnoucí džíny, svetry a kabáty, to je láska na první pohled! Já jsem vám zde nedávno několik outfitů nafotila, mrkněte pro inspiraci v následujícím článku!

Dámy, pokud si potrpíte na výjimečnost vlastního stylu, tak v butiku Destino Fashion jste rozhodně na správném místě! Tady mají opravdu originální, stylově velmi vytříbené módní záležitosti, které v jiných obchodech, zejména těch velkých módních řetězců, rozhodně neobjevíte.

Paní majitelka obchodu má s módou, a to zejména tou od respektovaných italských značek, mnohaleté zkušenosti, skvěle se orientuje v aktuálních módních trendech a troufám si tvrdit, že je to právě ona, kdo vozí na brněnskou módní scénu skutečně velice IN věci! Alespoň, já jsem tu z nabídky vždycky doslova nadšená.

A konkrétně – co butik a eshop Destino Fashion nabízí?

Asi mou nejoblíbenější, zde zastoupenou značkou, je italský GEGE VENEZIA

V první řadě – perfekní střihy, to je to, co dělá tuto značku jedinečnou. Věci skvěle padnou, ať už zkoušíte mikiny, tepláky, nebo jejich džíny.

Džíny Gege Venezia jsem si zamilovala – právě ty ve střihu “mrkváčů”, který je aktuálně velmi trendy! Upřímně, dřív jsem byla k tomuto střihu celkem skeptická, ovšem až jsem si tyto džíny oblékla, věděla jsem, že je to to právé. A dodnes to jsou v mé skříni ty nejoblíbenější džíny, co mám!

Tento typ džínů mají od značky Gege Venezia v několika typech, barvách, materiálech… Ale v nabídce jsou i klasické džíny v rovném střihu.

Nádherné jsou i věci od italské značky Fracomina!

Další zastoupenou značkou na eshopu Destino Fashion je pak poměrně mladý brand White Wise. Tato značka je v první řadě o perfektních materiálech, díky kterým se v každém kousku budete cítit dokonale.

Pro aktuální sezónu od této značky omrkněte rozhodně božské svetry a kabáty! Mají krásné střihy a hlavně, ty materiály a barvy! Zamilujete se nebudete chtít nosit nic jiného. Nesmírně příjemné!

Od této značky mají v butiku Destino Fashion také božské kabáty. Ale opravdu BOŽSKÉ! Opět skvěle padnou, mají do detailu propracované střihy a opět, dokonalé materiály.

Skvělé je, že v tomto butiku si oblečení vyberete pro jakoukoliv příležitost. Najdete zde společenské šaty (i pro každodenní nošení), ale i pohodlné a komfortní outfity, jako jsou třeba oblíbené teplákové soupravy.

I ty jsem vám tu nafotila – mimo jiné i od nové značky, která je zde k mání – Tintaterra! Jsou to oversized teplákovky a tak příjemné!

Dámy, tento obchod / eshop musíte znát! A věřím, že až se seznámíte, rozhodně budete z nabídky nadšené. ;)

Butik Destino Fashion najdete v pasáži Jalta v Brně na Dominikánském nám.

ODKAZ: DESTINO FASHION / web, shop
ODKAZ: DESTINO FASHION / facebook
ODKAZ: DESTINO FASHION / instagram